Skocz do zawartości

Zakupiłem dużego Bandziora:)


Syrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Piękny sprzęt :lalag: . Choć ci trochę współczuje hehe :icon_razz: Bo do wiosny jeszcze trochę, a tobie pozostało tylko cieszyć się patrząc na moto :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uważasz, ten silnik jest lepszy od olejaka ?

 

Trudno powiedzieć czy lepszy, ze starym silnikiem, nie miałem doczynienia :wink:

Ale silniczek pracuje i ciągnie pięknie, zacny to sprzęt jest :wink:

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cichszy i to wszystko?

Nowy ma:

-chlodzenie ciecza(bardziej stabilna temp.) zamiast olejem i powietrzem(dlugie nagrzewnie i wysokie temperatury osiagane w korkach w wysokich temp)

-wtrysk z "podwojna przepustnica" powodujacy lepsza reakcje na gaz zamiast gaznikow i optykania sie ze ssaniem

-mniejsze wibracje

-dodatkowe 98cm ktore jeszcze lepiej "wygania" silnik z niskich obr

-spelnia normy euro

- nie wiem jak ze spalaniem ? !

ktory jest "lepszy"? to niezbyt trafne okreslenie. Do mnie bardziej przemawia nowy ze wzgledu na postep technologiczny i "kulture" pacy, ale nie mam zamiaru mowic, ze te owiane juz legenda olejaki sa "gorsze"

Edytowane przez kacper1r6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślcie sobie, że jestem z sekty olejak-kryszna,

tylko ciekawia mnie odczuwalne rózncie, bo że ktos w folderze reklamowym napisal "stabilniejsza tem w korkach, spelnia normy EURO III" raczej mnie nie obchodzi, ale ze pali 1,5 litra mniej i ma 15 newtonów wiecej i szybciej sie nagrzewa juz tak.

A na minus to ten silnik jest dla mnie brzydszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...