Skocz do zawartości

UWAGA!!VI SSSJ


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema AŚKA - mam prośbę ! możesz kolor RÓŻOWY zmienić na bardziej neutralny :( nerw mnie bierze jakoś na taki kolor w wypowiedziach - sorki za osobiste wyznanie :)

 

W Jagniątkowie, u mnie w okolicy, reklamują tam wczasy i kolonie zimowe - niezłą metę mamy :) - jak na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema AŚKA - mam prośbę ! możesz kolor RÓŻOWY zmienić na bardziej neutralny :( nerw mnie bierze jakoś na taki kolor w wypowiedziach - sorki za osobiste wyznanie :)

Oj kolego Ty niewiesz o co prosisz :biggrin:

Ja mam czarny wystrój forum i mi ten kolor zupełnie nie przeszkadza :icon_biggrin:

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie bój się, ale to troszkę tak jakby wołać "precz z zimą".

Ot, takie zjawisko forumowe... :) zmienić się nie da....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie na forum nie było, a jeszcze dawniej i niestety tylko raz gościłem u Was i jak co roku mam chęć to powtórzyć :) Termin 3 dniowy to w sam raz ,by nie zniechęcić gospodarzy do organizowania następnych spotkań więc jestem za drugim terminem , no ale cóż ja to świeżak więc dostosuję się do większości i mam nadzieje Bozia i reszta czynników bardziej ziemskich pozwoli zawitać do Was Pozdrawiam i Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzę wszystkim stałym uczestnikom spotkań jak i gospodarzom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Peterek...trzymaj kciuki, zeby mi wszystko poszło jak planuje...ech.

Narazie to cienko.

Jednak jak będzie dobrze to faktycznie szykuje się winklowanie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... toooo.... muszę wam cośik wynaleźć żeby wam się podobało i żebyście się na dziurach nie pozabijali. Tylko problem w tym że tacy oldboye jak Peterek to już w mojej okolicy wszędzie byli i ciężko coś nowego dla takiego Peterka wymyślić.

Ale będę kombinował. A skoro tak - to przy okazji zadam Wam pytanie - jak ma być? Zwiedzanie na piechotę, zwiedzanie wolne motorkiem, czy winkle, rura i kolanko? :icon_rolleyes: Taka sonda konsumencka...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się (jak dojadę z namiotem :icon_mrgreen: ) winklowanie oraz wolne zwiedzanie motóngiem.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...