Skocz do zawartości

Bicie podczas hamowania


bibor80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zostalo dokrecone lozysko glowki ramy i drgania podczas hamowania ustaly.

Przy okazji okazalo sie, ze sa luzy na nitach tarcz oraz, ze w momencie obracania kolem tarcze stawiaja opor w jedny miejscu, takze niebawem nadejdzie czas na wymiane.

 

dokrec lozysko glowki ramy ewentualnie tarcze na ebay chodza po 19$ , mozesz zazucic kompletem z 600/750k4 tez pasuja

 

Szramer, gdzie Ty widziales te tarcze za 19$?

Ostatnio szukalem tarcz na necie, to niestety ceny niskie nie sa, a do tych ponizej, jakos nie jestem specjalnie przekonany..

 

http://owiewki24.pl/TARCZA_HAMULCOWA_WAVE_..._03_04-301.html

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lagi zmieniles bo ? jak byl dzwon i dostaly lagi to i kolo/tarcze hamulcowe mogly sie pokrzywic

 

Zgadza się...Ja miałem szlifa i moto walnęło w 2 krawężniki.... Lagi pokrzywione, felgi, tarcze... wszystko wymienione...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie te chińskie tarcze :) sam jestem ciekaw jak by się sprawowały. za ta cenę kupisz bardzo dobre używki i jeszcze ci zostanie parę zł

 

a co to że chińskie po prostu szybciej się skończą niż oryginały no chyba że właściciel ma zamiar dłużej trzymać moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinska stal nierdzewna potrafi zardzewieć, to co może się stać z tymi tarczami przy ostrym hamowaniu z 250km/h ? oczywiście nie osadzam ich, po prostu nie ma na ich temat żadnych opinii

 

No ja wlasnie tez nie chcialbym sprawdzac tych tarcz na sobie.

 

Dostalem info z angielskich warsztatow, ze chlopaki maja na stanie oryginalne tarcze w dobrym stanie za 120 funtow.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z UK to zapytaj w:

http://polepositionint.com/

 

Polska firma, wporzo chłopaki są. Często u nich bywałem po części, porady czy pogawędki za czasów kurierskich.

 

Szukaj też 2B`s Motorcycles, N15, London. Adresu email nie widzę, jedynie telefon. Ale z góry mówię że drodzy są. Jeden z największych szrotów moto w Anglii, mieszkałem niedaleko.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez nie chcialbym sprawdzac tych tarcz na sobie.

 

Dostalem info z angielskich warsztatow, ze chlopaki maja na stanie oryginalne tarcze w dobrym stanie za 120 funtow.

 

Pzdr

skad oni te ceny biora??

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FRONT-BRAKE...sQ5fAccessories

tyle jest max uzywka warta

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywka to ryzyko , ja mialem krzywa jedna tarcze , kupilem uzywke z kola po wypadku ( pogiete) , tarcza na poczatku byla prosta , ale po apru hamowaniach nieznacznie bije.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze uzywki wale i nigdy miny niemialem , tylko trzeba sprawdzic feedback u sprzedawcy, zreszta 20-40$ a 150$-300$ nowa to spora roznica

zawsze mozna probowac ja wyprostowac, tyle ze obstawiam ze to nie problem tarczy w tym temacie :cool:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...