Skocz do zawartości

Szukam trajki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój tato zamierza zakupić trajkę. Jako że nie potrafi posługiwać się komputerem ja napiszę. Otóż trike musi być typowo turystyczna. Ma nie wyglądać jak chopper. Miałaby mieć moc minimum 80KM. jeżeli chodzi o turystyczność to ma być wykorzystywana do weekendowych wyjazdów. Koszt to max 50000zł Tacie podobają się Hondy Goldwing w trajce, ale ich koszt przewyższa nasz budżet. Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam. Patryk

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięćdziesiąt tysięcy a nie pięć. poza tym ma być ładna, a nie na jakimś maluchu. proszę o oś porządnego a nie gówno na kołach..

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 koni nie uciągnie zestawu, no chyba ze ojciec chce się toczyć tym po mieście.

http://allegro.pl/bmw-k1200lt-trike-i1304960332.html

ale jak się mu widzi Goldas to z każdego innego sprzetu nie będzie zadowolony bo podoba mu się co innego.

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem, że minimum 80koni, nie wiem ile mocy przy tej masie powinno być, ale przyspieszenie i vmax aby jakieś było. Tą BMW z tatem już widzieliśmy(oglądając na allegro . Wszystkie aukcje przejrzeliśmy :rolleyes: ). Trochę ceną wybiega za nasz budżet.

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choppery się tacie podobają, ale w dwóch kołach. Z resztą widzieliśmy taka trike w chopperze wcale nie skręca. W internecie również nie ma trike w chopperze, która by się podobała tatulkowi ;)

 

Może Tato chce mieć Hayabuse w trajce, nie wygląda jak czoper.

P.s Goldwing naprawdę mi się podoba, ale na dwóch kołach, trajka jest jakaś taka upośledzona.

No niestety mój rodziciel ma inne gusta(musi być taki, aby nikt nie miał :D )

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choppery się tacie podobają, ale w dwóch kołach. Z resztą widzieliśmy taka trike w chopperze wcale nie skręca. W internecie również nie ma trike w chopperze, która by się podobała tatulkowi ;)

No niestety mój rodziciel ma inne gusta(musi być taki, aby nikt nie miał :D )

 

to moze niech sprobuje sam zrobic tata traje ?! albo na zamowienie.nie takie rzeczy w polsce robia. hehe

Edytowane przez szkudlar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato nie ma czasu, żeby sam zrobić(praca od 8 do 17). Jeśli chodzi o zamówienie, to jakie firmy polecacie? Co do skręcania trajki w chopperze

. Chodzi o to, że mają bardzo duży skręt. Żeby zawrócić w małym okręgu nie ma mowy trzeba co najmniej raz cofnąć(filmiki YT)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato nie ma czasu, żeby sam zrobić(praca od 8 do 17). Jeśli chodzi o zamówienie, to jakie firmy polecacie? Co do skręcania trajki w chopperze

. Chodzi o to, że mają bardzo duży skręt. Żeby zawrócić w małym okręgu nie ma mowy trzeba co najmniej raz cofnąć(filmiki YT)

nie wiem? chodzi ci o dlugosc przodka tak(długi krutki), ze w chopperze? czy o kierownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód jest pod zbyt małym kątem do podłoża, i z tego powodu nie skręca. Turystyki typu GL 1800 TRIKE ma pod dość dużym kątem przednie lagi i skręca z pewnością lepiej.(porównuję do zwykłego motocykla o podobnym przodzie.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się z tatem :icon_mrgreen: czy na pewno chcecie trajke? jeździł twój tata kiedyś trajką? czemu akurat chcecie trajke?

Jeśli już się uprzecie na tą trajke i to budowaną na zamówienie, to róbcie trajke z silnikiem z przodu. Znacznie lepiej się prowadzi.

http://aukcjewp.wp.pl/trike-trajka-traja-t...1308910359.html uważam,że za 50000 gość ją wam opierdoli.

Tak jeździ ta trajeczka -

 

jak wam się nie śpieszy to walcie do alonzoo. Gość ma zajebiste pojęcie o tym co robi.

np taką szaloną trajke :D

 

 

Chyba , że chcecie trajke z silnikiem z przodu, prowadzenie jest trochę gorsze, ale za to można polatać z kołem w górze.... :icon_mrgreen:

 

, to moja

 

 

PS: Wszelkie informacje na temat trajek znajdziesz na największym Polskim forum www.e-trike.pl

Edytowane przez Czarek-fighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w UK znalazłbyś coś do 50k.

http://www.trikeshop.co.uk/examples.htm

 

Lub ebay.co.uk.

 

Tam sporo takich cudów jeździ i sporo firm które robią takie cuda.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż trike musi być typowo turystyczna. Ma nie wyglądać jak chopper. Miałaby mieć moc minimum 80KM. jeżeli chodzi o turystyczność to ma być wykorzystywana do weekendowych wyjazdów.

Rozumiem że opcję dużych quadów już rozważyliście. A jak nie to spójrz na taki pojazd.

http://otomoto.pl/can-am-outlander-max-lim...s-M2321077.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...