Skocz do zawartości

Szukam trajki


Rekomendowane odpowiedzi

Prawny opiekun, zaszalał i powiedział "młodemu" że kupuje trike za 50k, "młody" się nakręcił a wieczorkiem w sypialni, mamusia wybiła tatusiowi pomysł z główki. Eh, jak "młodzi" mają ciężko... Tak się starają, tak nakręcają i nic - rodzice się rozmyślają^^

Sorki ale jak tatuś pracuje w godz od 08:00 do 17tej i nie zna się na obsłudze komputera to albo jest księdzem (mocno prawdopodobne) albo ...sam nie wiem kim :P

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaraz ktoś nie wypier*olił tego tematu w kosmos razem z Tobą KOLEŚ.

pzdr

Noo niby dlaczego?

To, ze jestem mlodszy od was to znaczy ze mam wam dupe lizac?

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trajke za 50, chopper za 20, a później będzie temat kupię skutera do 5 tyś koniecznie z naklejkami mocy, bo inne to szit. Temat zrobił sie,żenujący także niech go ktoś wpizdu zamknie.

Ja się tylko cieszę,że zrezygnowali z trajki. Przynajmniej nie będą potencjalnymi ''pisaczami'' maili do mnie w stylu '' kupilim z tatem trajke i chcemy do klubu..''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo niby dlaczego?

To, ze jestem mlodszy od was to znaczy ze mam wam dupe lizac?

Niby dlatego, że dopiero co wlazłeś na forum, do tego w buciorach i naniosłeś w nich pełno gówna, nie zauważając tego nawet.

Po drugie na lizanie dupy trzeba sobie zasłużyć. Po trzecie jeśli nie masz dystansu do siebie i do innych, oraz choć deko kultury, to nie ma tu miejsca dla Ciebie. To nie jakiś tam pudelek czy inne barachło w którym możesz robić co chcesz.A po dziewiąte nie twoja sprawa Bambo.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale porady Yubego zawsze wprawiają mnie w dobry humor. Ale zawsze pierwsze słowo wpada do ucha. ;)

 

PS: Panie Czarku. Nawet jeżeli kupilibyśmy trajkę nie mielibyśmy zamiaru być w jakimkolwiek klubie, gdyż to strata czasu oraz pieniędzy. Każdy głupi potrafi sobie założyć klub. I jak powiedział kolega:

 

Dziękuję dobranoc !

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Panie Czarku. Nawet jeżeli kupilibyśmy trajkę nie mielibyśmy zamiaru być w jakimkolwiek klubie, gdyż to strata czasu oraz pieniędzy. Każdy głupi potrafi sobie założyć klub. I jak powiedział kolega:

 

Do tego trzeba przede wszystkim dojrzeć, a swoimi postami pokazujesz , że jeszcze ci do tego daleko . Czy strata czasu itd, to Ty akurat nie masz o tym zielonego pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla zakończenia tematu dodam, że zakupiliśmy goldwinga w zwykłej wersji, z dużą ilością dodatków.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldasa ? ble tfu czosnkiem go i krzyżem :) - pokaż foty

Mam ładna magne na zbyciu objechałem kawałek UE i masę zlotów idealna dla taty... mój tatko twierdzi że 90KM to mało więc kupił aprilie rsv 1000...

 

Tak z innej beczki jak bym miał 50 tys. to tu sa tacy co by mi traje odwalili że laski by futerka gubiły na sam widok o mokrych majtkach nie wspomnę.

Projekt mojej przewiduje ok 20tys. a wyglądem bedzie powalała każdego na kolana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę. Za 20k to można najwyżej takie coś kupić : http://allegro.pl/trike-trajka-trojkolowiec-i1406143787.html . Ani to ładne ani użyteczne. A ten Goldas :D :D Nie ma porównania.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krempy masz lat 16, w wojsku nie byłeś, dziecka nie zrobiłeś, wpierdol pewnie nie dostałeś nie wspomnę że prawko masz od października 2010r. i to na egzaminie masz 3 błedy.... Tatuś kupił varadero a ty myślisz że jesteś wielki motocyklista. Z internetu nie będziesz Prawdziwym motocyklistą.

Nie krytykuj czegoś, co oglądałeś tylko w internecie - jeździłeś trajką ?

Obraziłeś wcześniej kilku trajkersów a tego Prawdziwy motocyklista nie robi. To że ktoś ma np. HD nie nasmiewa sie z tego co ma WSK.

Wiedz ze 90% trajek to są samoróbki, budowane pod siebie a nie pod snobistycznego tatusia i synka co maja 50kawałków. Swoją drogą to coś tu nie tak bo goldasa idzie kupić do 20tys a nowy zestaw na trajk do goldasa 18tys. wiec gdzie tu problem ?

Dobrze ci radzę, upuść z tyłka to co wstrzymujesz bo gazy idę do góry (głowa) i od tego rodzi się agresja i posrane posty...

 

Ja myślę że to farmazon z goldasem - pokaż fote na której jesteś ty, ten z awatara, varadero i goldas...

 

Miej świadomość, że nie rozmawiasz z kolegami z podwórka tylko z poważnymi ludźmi, którzy mogli by być twoim tatusiem...

Zresztą tatko lubi motocykle, ma wymagania i nie umie obsłużyć komputera i netu, żenada albo podpucha - ... farmazon i to farmazon grubymi nićmi szyty...

Edytowane przez Mazda82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krempy masz lat 16, w wojsku nie byłeś, dziecka nie zrobiłeś, wpierdol pewnie nie dostałeś nie wspomnę ze żadnej kategorii prawka nie masz. Tatus kupił varadero a ty myślisz że jesteś wielki motocyklista.

Nie krytykuj czegoś, co tylko ogladałes w internecie - jeździłeś trajka ?

Obraziłeś wcześniej kilku trajkersów (mowa o maluszkach i innych...) Wiedz ze 90% trajek to są samoróbki, budowane pod siebie a nie pod snobistycznego tatusia i synka co maja 50kawałków. Swoją drogą to coś tu nie tak bo goldasa idzie kupić do 20tys a nowy zestaw na trajk do goldasa 18tys. wiec gdzie tu problem ?

Dobrze ci radzę, upuść z tyłka to co wstrzymujesz bo gazy idę do góry (głowa) i od tego rodzi się agresja i posrane posty...

 

Ja myślę że to farmazon z goldasem - pokaż fote na której jesteś ty, ten z awatara, varadero i goldas...

 

Za 20tys to można nawet Tajke (dziewczynę) kupić, jeszcze dziewice...

Miej świadomość, że nie rozmawiasz z kolegami w dresach co etz dosiadają tylko z poważnymi ludźmi, którzy mogli by być twoim tatusiem...

Zresztą tatko lubi motocykle, ma wymagania i nie umie obsłużyć komputera i netu, żenada albo podpucha - ... farmazon i to farmazon grubymi nićmi szyty...

Żałosny to jesteś ty. Zacznijmy od tego, że nie ja powiedziałem, że goldasa należy krzyżem i czosnkiem. Mnie to uraziło. Jeżeli gdzieś przeczytałem, że uważam się wielkim motocyklistą to podaj link do mojego posta bo coś uwierzyć nie mogę. Od ostatniej kłótni, z kilkoma userami stwierdziłem, że nie ma co robić zadymy, ale to Wy tworzycie tą sytuację. Powiedziałem, co uważasz o GL to ja powiedziałem co można zakupić za 20kzł oraz co ja sądzę o takiej trajce. Dlaczego ty tu wprowadzasz niepotrzebną agresywną atmosferę? I jeszcze jedna sprawa. Powiedz, co z tego, że twój tatuś jest "snobistyczny" ? Są różni ludzie, nie ma ideałów. Pozdr.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...