Skocz do zawartości

Zepsuli mi wał ? przy zmianie korby


Szoti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stary albo ty nie masz jajec albo jesteś nie poważny

sorry że tak pisze ale weź i idź do niego jeszcze raz i poproś o zwrot kasy, w końcu to on Ci to popsuł, chociaż powinien naprawić

 

i co mu zrobić wpierdolić ? na robote niedawał papieru.. żadnego a pozatym zje*ał to jakiś uczeń i teraz oczywiście nie ma winnego

 

 

jak to mogło powstać takie uszkodzenie ?

 

przy zakładaniu nie zakręciłeś w rękach tą korbą ?

 

jaką korbą ?? z korbą jest wszystko ok .Przy wciskaniu korby musieli nagrzewać wał i sie rozcisneło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi że im nie wyszło, są tego świadomi na pewno, powinni oddać kasę za usługę, ale za wał po nie dadzą

 

no własnie powinni jeszcze w poniedziałek do nich pojade ... bo dzoniłem po aukcjach to za wały około 450 zł trzeba dać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k...to jakiemuś zapizdzioelcowi dali wał do roboty?też k...szef warsztatu ma pojęcie-niech swą starą mu da a nie k...czyjąś żecz.kulturnie spytaj szefunia czy pokryje koszta wału który dał do roboty zapizdzielcowi od miotły,jak kasiorkowo będzie smęcił to .... :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w poniedziałek pojade i będe gadał a co do tych przeciwwag to nie jestem pewien bo to tak na oko patrzyłem aha i dzis włożyłem wał do silnika ale nie społawiałem do końca tak żeby garb nie dotykał karterów to wał w łozyskach kręci sie bez problemu a jak społawiam do końca to wiadome garb dotknie karteru i dupa; /

 

Yo ! Byłem dziś u tego gościa i powiedział ze kasy nie odda bo to mogło już tak być ale mówie ze wcześniej sie kręciło itd.. a ten przysapał i powiedział że jednynie może stoczyć tego garba i stoczył włożyłem do silnika kręciło sie ok ale jak dokręciłem wszystkie śruby to znowu nie nie chce kręcic; / ale popuszcze śruby z pół obrotu i sie kręci może za cięka uszczelka ?? uszczelke robiłem z brystolu... gdyż do mojego rocznika musiał bym z usa zamawiać jak sądzicie wina uszczeli czy jakaś lipa z tym wałem.. ? aha oczywiścnie nie moge porównać ze starą uszczelką gdyż wywaliłem ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co mu zrobić wpierdolić ? na robote niedawał papieru.. żadnego a pozatym zje*ał to jakiś uczeń i teraz oczywiście nie ma winnego

jaką korbą ?? z korbą jest wszystko ok .Przy wciskaniu korby musieli nagrzewać wał i sie rozcisneło.

To poinformuj Pana w warsztacie że z tych 50zł bedzie sie musiał w skarbówce wytłumaczyć . Zobaczysz jak to profesjonalnie prostuje wszystkie wątpliwości. A jak nie wyprostuje to do skarbówki , a ci już mu spenetrują odbyt kaktusem.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój wał to "jakoś" rozprasowali , wsadzili nową korbę z czopem , sprasowali .Potem ktoś się kapnął że coś "krzywo jest" i wsadzili ten wał w prasę celem "centrowania" stąd to wybrzuszenie . Tu trzeba by użyć dużej siły żeby takie wybrzuszenie powstało i właśnie prasa tu najbardziej pasuje .Młotem tego nie zrobi tak "dokładnie" :)

 

Na pewno masz wiecej kasy niż rozumu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. mam juz kase na nowy wał tylko bym prosił o podanie wymiarów wału od nowszych crek tzw 96/97 jakoś tak bo z wyglądu są identyko ale możlwie ze są inne ; ) do mojego roku na allegro to troche bieda a z Usa ogromne koszty przesyłki samolotem kupa kasy a statkiem to bede czekał mieściąć czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. mam juz kase na nowy wał tylko bym prosił o podanie wymiarów wału od nowszych crek tzw 96/97 jakoś tak bo z wyglądu są identyko ale możlwie ze są inne ; ) do mojego roku na allegro to troche bieda a z Usa ogromne koszty przesyłki samolotem kupa kasy a statkiem to bede czekał mieściąć czasu

Jeszcze masa wału.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po robicie; ] zamówiłem wał pasują wszystkie wymiary itd..; ) 400 zł ale z dobrą korbą : ) a stary wał dałem do tokarza i wycisną mi nowo korbe ; ) będe miał na zapas

[/quote a za ten wał sam becylujesz?to dolicz 5 dyszek,nerwy,czas,itd...postrasz goscia skarbówką tak jak mówił seba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moge.. ale od wielu lat jak i teraz robi dla ojca do autobusów i cięzarówek szlify itd... nie powiem na tym sie zna..a wał od moto zj*bał i robi nam to naprawde po kosztach a ja wyjade teraz z tym wałem to lipa będzie; / taka to jest robota po znajomościach.... ;/

Edytowane przez Szoti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...