Skocz do zawartości

Szkocja maj 2011


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: zgadzam się, zawsze pomagam potrzebującym w potrzebie :icon_mrgreen:

 

zarobić na prom :icon_razz:

CWANIACZEK :icon_evil:

 

ja muszę zakupić stelaże i kufry boczne bo centralny mam

 

cała traska wyszła ok. 7500 km :crossy:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CWANIACZEK :icon_evil:

 

 

:bigrazz: no co ty :notworthy: taki mały żarcik prowadzącego motocykle!!!

 

 

ja zastanawiam się nad nowymi gumkami, oczywiście olej i w drogę :crossy:

 

pozdro

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dopiero co zauwazylem watek i mam takowe pytanie: czy wypad ten jest dla grupy zamknietej czy tez mozna byloby sie dolaczyc:>??

 

Na caly wypad nie pisalbym sie, z racji egzaminow w maju (podaje do wiadomosc bo moze to miec znaczenie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie uwagi mile widziane :)

 

Generalnie jest ok, ale... :)

 

Trasa do Edynburga - jest ok, chyba najszybsza droga. Jednak masz jeszcze kilka opcji, jadac przez Hawick, lub Coldstream. Trasy beda ladniejsze, mozesz zostawic sobie jedna z nich np na powrot.

 

 

Omijasz najnudniejsze drogi (A9 i A90) w kierunku Aberdeen - bardzo dobrze. Wogole staraj sie nie wjezdzac na A9 - Perth - Inverness - straszna nuda.

 

A92 jest ok, ladna dosc szybka droga, niestety odciaga Cie od centralnej Szkocji, np ta trase strasznie lubie :). Niestety jedziesz w innym kierunku niz St. Andrews.

 

Stoneheaven - Inverness :)) najlepsza trasa :)

 

Na polnocy jest ok, jadac na zachod od Thurso, co jakis czas droga bedzie na szerokosc 1 pojazdu z miejscami do wymijania.

 

Jadac na Skye, pomysl zeby zachaczyc o Applecross, nie bylem ale: http://www.fernwehmacher.de/schottland/images/applecross.jpg

 

 

Przejazdzka do okola Kinlochleven to jedna z moich ulubionych :), nie zaberze wam zbyt dlugo wiec mozecie zrobic.

 

Jadac dalej w strone Glasgow macie jeden powazny problem: za duzo zajebistych drog jest w tamtej okolicy :icon_mrgreen:

 

Wiem, bedziecie ograniczeni czasem, trasa ktora wybrales jest ok. Sorry, ze sie rozpisalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest ok, ale... :)

 

Trasa do Edynburga - jest ok, chyba najszybsza droga. Jednak masz jeszcze kilka opcji, jadac przez Hawick, lub Coldstream. Trasy beda ladniejsze, mozesz zostawic sobie jedna z nich np na powrot.

Omijasz najnudniejsze drogi (A9 i A90) w kierunku Aberdeen - bardzo dobrze. Wogole staraj sie nie wjezdzac na A9 - Perth - Inverness - straszna nuda.

 

A92 jest ok, ladna dosc szybka droga, niestety odciaga Cie od centralnej Szkocji, np ta trase strasznie lubie :). Niestety jedziesz w innym kierunku niz St. Andrews.

 

Stoneheaven - Inverness :)) najlepsza trasa

 

Na polnocy jest ok, jadac na zachod od Thurso, co jakis czas droga bedzie na szerokosc 1 pojazdu z miejscami do wymijania.

 

Jadac na Skye, pomysl zeby zachaczyc o Applecross, nie bylem ale: http://www.fernwehmacher.de/schottland/images/applecross.jpg

Przejazdzka do okola Kinlochleven to jedna z moich ulubionych :), nie zaberze wam zbyt dlugo wiec mozecie zrobic.

 

Jadac dalej w strone Glasgow macie jeden powazny problem: za duzo zajebistych drog jest w tamtej okolicy :icon_mrgreen:

 

Wiem, bedziecie ograniczeni czasem, trasa ktora wybrales jest ok. Sorry, ze sie rozpisalem

trasa którą wrzuciłem jest pobieżna i po łepkach , niedokładna, mam uwzględnione miejsca o których pisałeś ale chyba z dwie nowe miejscówki będę musiał dopisać... dzięki za podpowiedz, cenię sobie Twoje uwagi :) bardzo się przyda i mam nadzieje że polatmay razem :) zresztą będziemy improwizować na gorąco bo o to chodzi ;) pozdrawiam

 

dopiero co zauwazylem watek i mam takowe pytanie: czy wypad ten jest dla grupy zamknietej czy tez mozna byloby sie dolaczyc:>??

 

Na caly wypad nie pisalbym sie, z racji egzaminow w maju (podaje do wiadomosc bo moze to miec znaczenie;))

towarzystwo mile widziane :) wiesz termin szczegółowy jeszcze do dogrania prawdopodobnie między 9-13 maja bedę musiał byc w pracy także muszę wyrobić się do tego terminu albo wyjechać po nim ale myślę wcześniej jechać

Edytowane przez Robas

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

... zapodajcie jakiś konkret termin ja jadę koniec maja początek czerwca ( optymalna pogoda), z małzonką ..plan mam prosty Wejherowo-Calais , prom-Dover, Dover- Carrbrigde ( 20 mil od Inverness) gdzie mam leże , a z tamtąd bede operował po całej Szkocji.. zawsze chetnie pobujam się chociaż w jedną stronę w kupie...

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę o terminie 24 -25 kwietnia. podobno, co zreszta ostatnie lata się sprawdza, kwiecień ma być bardzo gorący i suchy, a w maju pogoda ma się trochę pogorszyć... Wojtek co o tym sądzisz? :)

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szkocku, goracy oznacza +10C ;)

a zimny + 8C ;)

a tego kwietnia w drugiej połowie miesiąca jaka była pogoda?

 

...cholera jakoś mi to nie pasuje :

 

http://www.holidaycheck.pl/climate-wetter_...rid-id_476.html

http://www.scotland.com/travel/climate/

 

...wiem że rok 2010 był wyjatkowy ale ... to chyba nie reguła ...

miałem na myśli Polskę :icon_mrgreen:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego kwietnia w drugiej połowie miesiąca jaka była pogoda?

miałem na myśli Polskę :icon_mrgreen:

Nie pamietam, szczerze mowiac :/ Generalnie miniony rok byl do bani, ale dalismy rade:

http://img704.imageshack.us/img704/2867/img2194f.jpg

 

Koniec Kwietnia w Braemar (jedno z najchlodniejszych miejsc w UK)

http://img405.imageshack.us/img405/6655/img2202h.jpg

 

Teksty z podpinkami, do tego bielizna termo, tylko ze ja lubie ciepelko :)

 

 

 

tutaj pogoda potrafi sie zmienic w ciagu 2 godzin..

cztery razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jop... :icon_mrgreen: cztery razy tyle naliczyłem :buttrock: , a liczyłem nie jeden raz...co prawda nie na kołach , a co region to inaczej ....kombinezon anty deszcz jest pierwszy na liście :crossy: zaraz przed termo i ciepłych gaciach.... :icon_rolleyes: ...taka uroda tych stron ... ale ta trawa i te widoki i to powietrze ...jest tego warte...

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...