Skocz do zawartości

Szkocja maj 2011


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo 2 osobne rezerwacje, jedna na 3 osoby do UK, druga powrotna na 2 do NL.

 

Tak :)

 

No, czyli Robas, co sądzisz? Lepiej by było zarezerwować chyba bilet PLUS, ten z możliwością zwrotu? Bo jak na 4 to wyjdzie tylko około 60-70 ojro bo za te dwa motongi pewnie trochę grosza dojdzie...

 

Gdzie jest Rozi? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZI to fajny chłopak, zawsze mu wszystko pasuje :lalag: albo idzie na łatwiznę... :icon_mrgreen:

jeszcze nie wiem czy nie pojadę z plecakiem bo po pijanemu obiecałem jednej lasce że pojedzie ze mną :rolleyes: może na 4 osoby i 3 sprzęty w jedną oraz 2 osoby i 1 sprzęt w drugą będzie taniej?...

boję się deszczy szczególnie na zachodzie i północy Szkocji... mam nadzieję że trafimy w pogodę

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boję się deszczy szczególnie na zachodzie i północy Szkocji... mam nadzieję że trafimy w pogodę

 

A z tym to jedna wielka loteria.

Jak jechalismy do Szkocji, cale 8 godzin, to mielismy deszcz, słonce, znowu ulewny deszcz, wichure, upal i znowu deszcz :icon_mrgreen:

Bylismy zalamani ale na miejscu cale 7 dni i ZERO jakiegokolwiek opadu !!!!! :buttrock: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym to jedna wielka loteria.

Jak jechalismy do Szkocji, cale 8 godzin, to mielismy deszcz, słonce, znowu ulewny deszcz, wichure, upal i znowu deszcz :icon_mrgreen:

Bylismy zalamani ale na miejscu cale 7 dni i ZERO jakiegokolwiek opadu !!!!! :buttrock: :clap:

też tak chciałbym :) a kiedy dokładnie byłeś?

Edytowane przez Robas

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZI to fajny chłopak, zawsze mu wszystko pasuje :lalag: albo idzie na łatwiznę... :icon_mrgreen:

jeszcze nie wiem czy nie pojadę z plecakiem bo po pijanemu obiecałem jednej lasce że pojedzie ze mną :rolleyes: może na 4 osoby i 3 sprzęty w jedną oraz 2 osoby i 1 sprzęt w drugą będzie taniej?...

boję się deszczy szczególnie na zachodzie i północy Szkocji... mam nadzieję że trafimy w pogodę

 

 

:icon_razz: zdaje się na ciebie i twoje zdolności organizacyjne :icon_razz:

 

Robas chcesz znowu pogadać z laską !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: tylko szarej gęsi nie zabieraj :icon_mrgreen:

 

 

 

pozdro

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :crossy:

 

Obserwuję temat bardzo fajnie się rozwija :clap: ja na wszystko się zgadzam.

 

Chwilowy nie uczestniczę z powodu braku czasu ale wszystko nadrobię :flesje:

 

Pozdro

 

Siemanko Rozi! :notworthy: :flesje:

 

Dopiero połowa listopada, jeszcze mamy spooooro czasu na obgadanie wszystkiego... :wink:

 

boję się deszczy szczególnie na zachodzie i północy Szkocji... mam nadzieję że trafimy w pogodę

 

Oki :)

 

Dlatego tak się zastanawiam, czy jeśli faktycznie w maju leżałby jeszcze śnieg, albo by pogoda była na praawdę mega mega spie*dolona czy nie lepiej dołożyć do tych biletów z możliwośćią zwrotu kasy jeśli się nie pojawimy na promie. Co o tym sądzicie?

 

A rezerwacja tak jak piszesz Robas, jeśli ta laseczka pojedzie to tak zrobimy w jedną na 3 motongi i 4 człeków. A ja sobie osobno zapodam rezerwację powrotną na kabinę 2 osobową i tyle :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: zdaje się na ciebie i twoje zdolności organizacyjne :icon_razz:

 

wykasuje Ci za tą organizację...!!! :icon_biggrin:

 

 

Dlatego tak się zastanawiam, czy jeśli faktycznie w maju leżałby jeszcze śnieg, albo by pogoda była na praawdę mega mega spie*dolona czy nie lepiej dołożyć do tych biletów z możliwośćią zwrotu kasy jeśli się nie pojawimy na promie. Co o tym sądzicie?

 

A rezerwacja tak jak piszesz Robas, jeśli ta laseczka pojedzie to tak zrobimy w jedną na 3 motongi i 4 człeków. A ja sobie osobno zapodam rezerwację powrotną na kabinę 2 osobową i tyle :)

 

jaki śnieg VECTOR? co Ty pier... :evil: nie ma żadnego odwoływania...

podobno wiosną jest więcej słońca niż w wakacje i nie ma paskudnych muszek które pojawiają się jakoś w czerwcu całymi chmarami...

z tego co mi wiadomo kurs funta ma spadać, nawet do poziomu 3,9 zł w 2011 :) także warto bukować później pytanie tylko na ile wcześniej, żeby było taniej?

Edytowane przez Robas

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...