Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem tak z ciekawości się dowiedzieć czy ktoś nie byłby zainteresowany kupnem konsoli. Wyjeżdżam na studia i nie będę grzmocił za bardzo, bo nie będzie kiedy. Kupiłem go pod koniec sierpnia od pierwszego właściciela, który tylko kilka razy go użył. Ja też nie spędzałem całych nocy przy nim, dlatego konsola jest jak nowa, posiada przeróbkę. Dorzucam 2 pady oryginalne - jeden w stanie idealnym, a drugi praktycznie nowy, bo go kupiłem i sprawdziłem czy działa tylko.

 

 

Więc jeśli ktoś na poważnie chce rozmawiać, to wyjawię więcej szczegółów i zdjęcia :crossy:

 

Pozdrawiam :flesje:

 

 

aa i jeszcze gry dodam jak się kupiec znajdzie;]

Edytowane przez barteck_street

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem tak z ciekawości się dowiedzieć czy ktoś nie byłby zainteresowany kupnem konsoli. Wyjeżdżam na studia i nie będę grzmocił za bardzo, bo nie będzie kiedy. Kupiłem go pod koniec sierpnia od pierwszego właściciela, który tylko kilka razy go użył. Ja też nie spędzałem całych nocy przy nim, dlatego konsola jest jak nowa, posiada przeróbkę. Dorzucam 2 pady oryginalne - jeden w stanie idealnym, a drugi praktycznie nowy, bo go kupiłem i sprawdziłem czy działa tylko.

Więc jeśli ktoś na poważnie chce rozmawiać, to wyjawię więcej szczegółów i zdjęcia :crossy:

 

Pozdrawiam :flesje:

aa i jeszcze gry dodam jak się kupiec znajdzie;]

ile?> :icon_eek:

 

ile?> :icon_eek:

ile i czemu tak drogo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę pojechałeś. Ja swoją kupiłem w maju, z dwoma padami, dyskiem 60GB i czterema grami zapłaciłem 450. Też jest w dobrym stanie. W razie co to za taką kasę też chętnie sprzedam :smile:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam za to PL, a później dziwicie się, czemu rzecz X tyle kosztuje, skoro sami sobie ustalacie takie ceny...

Pozdro

Nie rozumiem Cię, nie chcesz - nie kupujesz i proste. Jelonka nie szukam, a o cenie można podyskutować :bigrazz:

 

 

 

ps. a cena taka bo na moto zbieram nowe... więc nikt tu nie powinien się dziwić;]

Edytowane przez barteck_street

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię, nie chcesz - nie kupujesz i proste. Jelonka nie szukam, a o cenie można podyskutować :bigrazz:

ps. a cena taka bo na moto zbieram nowe... więc nikt tu nie powinien się dziwić;]

no tak ty;lko troszke popelina wśród swoich zdzierać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...