Skocz do zawartości

Nowa Yamaha XTZ 250 Tenere WTF?


Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre sprzęty są robione tylko na niektóre rynki. W Brazylii akurat jest to normalka. Znam wielu Brazylijczyków, głównie kurierzy moto w Londynie (Oni są najlepsi w tej robocie) i tam u nich większość to małe sprzęty. Prawie każdy jeździ jednośladami - stary, młody, chłopak, dziewczyna. Motocykle są u nich bardzo popularne ze względu na klimat i niskie koszty transportu takim pojazdem, a BR nie jest bogatym krajem raczej. Tzn. naród nie jest zbyt zasobny. Czyli bieda ogólnie. Natomiast dużych motocykli jest tam mało i podobno są drogie. Tyle wiem od znajomków z BR. Są małe motocykle które w takich krajach są najbardziej rozchwytywane, oczywiście prym wiedzie Honda CG 125 od najstarszych do współczesnych. Honda Innova 125 i takie tam różne piździki. No i oczywiście Honda C70 i C90 bo skoro małe moto to seria C wymiata każdy rynek. Innova jest następcą serii C.

 

Myślisz że u Nas wiele by się sprzedało takich moto z linka który dałeś? Kto Ci kupi takiego piździka? W PL jak dziecko się nauczy chodzić i robić na nocnik to już może wsiadać na "lytra" i nikt nie bawi się w pierdopędy. Jako typowy środek transportu motocykl u Nas też nie przejdzie. U Nas to jest Hobby, a trzeba być mocno skrzywionym żeby lubować się w takich pokracznych komarach.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na rynkach azjatyckich np. w Indiach japońskie firmy często wypuszczają niskobudżetowe motki dokładając do nich dobrze wypromowaną nazwę całkiem dorosłych motocykli - nie wiem czy dostaniesz Hayabusę 125ccm, ale np. Fazer 250 czy Hornet 125 ccm są dość popularne (choć i tak przegrywają z lokalnymi produktami robionymi na zasadzie copy / paste japońskich prostych modeli...

OT: Co ciekawe w kopiowaniu motocykli Indie są zdecydowanie lepsze od Chin, które się skupiły na kopiowaniu samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o Indiach to polskie motocykle SHL M11 były tam produkowane do bodajże 2001 roku. Różniły się przednia lampą, miały elektroniczny zapłon i inny gaźnik. Na jednym z powstających portali "zabytkowych" ukaże się mój artykuł o tych sprzętach.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

fazer 250 to nic innego jak ybr250 po małym lifcie

zresztą na niektórych rynkach chyba już tak wcześniej się nazywała

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...