Skocz do zawartości

XS 400 Pomocy


lee2201
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem w spadku xs 400 2a2 jeden wałek,niestety rozgrzebana zdjęta głowica wszystko w wiaderku,

mam manuala ale angielski a po za tym nic nie widać szukam cierpliwego fachmana który przeprowadzi mnie przez montaż , głównie mnie potrzeba jak ustawić rozrząd,zapłon,przerwę itd wiecie Panowie lepiej,z moimi umiejętnościami skupie się na przerobieniu zewnętrznym Bobber lub Cafe racer.

Czekam na sugestie i porady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem w spadku xs 400 2a2 jeden wałek,niestety rozgrzebana zdjęta głowica wszystko w wiaderku,

mam manuala ale angielski a po za tym nic nie widać szukam cierpliwego fachmana który przeprowadzi mnie przez montaż , głównie mnie potrzeba jak ustawić rozrząd,zapłon,przerwę itd wiecie Panowie lepiej,z moimi umiejętnościami skupie się na przerobieniu zewnętrznym Bobber lub Cafe racer.

Czekam na sugestie i porady.

Pozdrawiam.

 

Korespondencyjny kurs mechaniki motocyklowej w trybie przyspieszonym? Narzedzia masz? Klucz dynamometryczny?

Potrzebne Ci sa fiszki, manual i... wiedza.

Nie bardzo widze innej mozliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz,zrobię parę fotek co narobiłem głównie chodzi mi żeby ktoś mądrzejszy w tym temacie zerkną i się wypowiedział za nim zacznę kręcić rozrusznikiem chcę mieć 100% pewności,po wstępnym złożeniu ręcznie kręcąc chodzi gładko zawory z tłokiem się nie spotykają.

lecz co do faz rozrządu gubię się.

Po kolei chciałbym eliminować jakiś etap.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...