Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może jest ktoś z okolicy i miałby chwile aby rzucić okiem?

 

http://otomoto.pl/M4232627.html?output=web

No niestety mam jednak kawałek ale nie wieże ze to leżało srogo gdzieś :/

Edytowane przez calmadonii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może jest ktoś z okolicy i miałby chwile aby rzucić okiem?

 

http://otomoto.pl/M4232627.html?output=web

 

Shak to jest model 2014..? Bo zegary ma 2014. Lewy boczek worldcroser prawy malowany na czarno. Za te pieniadze kupisz piekna z kraju i z prawdziwa historia a nie bajka oszusta jakbym h...a dorwal bym mu nogi powyrywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się coś ten prawy nie widział ale myślałem że to jakość zdjęcia kiepska i stąd moje pytanie.

Ale dzięki za rozwianie wątpliwości.

Generalnie takich to powinni ścigać z urzędu za próbę oszustwa.

Edytowane przez shak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się coś ten prawy nie widział ale myślałem że to jakość zdjęcia kiepska i stąd moje pytanie.

Ale dzięki za rozwianie wątpliwości.

Generalnie takich to powinni ścigać z urzędu za próbę oszustwa.

Shak znalazłeś coś ? może ktoś z forum krajową wymienia, popytaj i ślij zapro na facebook do naszej krajowej grupy tam szybszy i łatwiejszy kontakt niż na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne opcje ale wymagają trochę cierpliwości a jak nie wyjdą to chyba zapukam do jakiegoś salonu.

Chciałbym już wiosnę przywitać z Teresą i może z moją obecną Gwiazdeczką no chyba że będzie jakiś rozwód czy cuś...;)

Niestety ale fejsa nie mam ale może coś pomyśle nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje porady jak skasowac blad powstaly po wlaczeniu biegu na centralnej stopce.

Niby po ponownym odpaleniu powinien zgasna, ale nie zgasl, wiec chyba bede musial aku rozpiac, le moze ma ktos wieksza wiedze ode mnie ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje porady jak skasowac blad powstaly po wlaczeniu biegu na centralnej stopce.

Niby po ponownym odpaleniu powinien zgasna, ale nie zgasl, wiec chyba bede musial aku rozpiac, le moze ma ktos wieksza wiedze ode mnie ...??

Wsiadaj na moto i przejedź kilkaset metrów.

Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki błąd ci się zapalił. MI się po takiej czynności kontrolka ABS cały czas paliła. Ale wystarczyło ruszyć moto i zahamować i zgasła.

Jak już o jakiś błędach rozmawiamy to może ktoś by się orientował dlaczego mruga mi cały czas wyświetlacz biegów Gipro. Mruga mi wskazanie na każdym zapiętym biegu nawet na luzie jak moto przetaczam to kreseczka mruga. Wcześniej było ok. Jak ktoś mam jakiś pomysł jak to naprawić to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zastanawiam się nad zanabyciem mechanicznego tempomatu lub lepiej blokady manety Kaoko lub Wunderlich,głównie do długich przelotów na autostradach.Nie miałem z tym styczności prędzej i nie wiem czy warto w to inwestować.Może ktoś z Was używał tego ustrojstwa i ma jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki błąd ci się zapalił. MI się po takiej czynności kontrolka ABS cały czas paliła. Ale wystarczyło ruszyć moto i zahamować i zgasła.

Jak już o jakiś błędach rozmawiamy to może ktoś by się orientował dlaczego mruga mi cały czas wyświetlacz biegów Gipro. Mruga mi wskazanie na każdym zapiętym biegu nawet na luzie jak moto przetaczam to kreseczka mruga. Wcześniej było ok. Jak ktoś mam jakiś pomysł jak to naprawić to piszcie.

Musisz ponownie zaprogramować licznik (został rozprogramowany) Link do instrukcji. http://hayka.pl/manual/Glpro_TRE.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość poważny problem jaki zauważyłem w tenerce, to luzujące się i odkręcające śrubki szprych w kołach!! po kilku tysiącach km. Dla mnie jest to nie do zaakceptowania. Kuferki oryginalne są takie sobie tzn. trzeba je i tak poprawić po swojemu, aby nie telepały się w mocowaniach, zwłaszcza kuferek centralny ma sporo luzu na zamku płyty mocującej ten kufer. Ogólne dojście do świec jakieś tam jest, jeśli dysponuje się kilkoma narzędziami i ogólną zręcznością manualną. Czasami moto protestowało przy pierwszym odpalaniu po zimie- tutaj trochę się dziwiłem bo moto ma po dwie świece na garnek więc powinno odpalać od przysłowiowego strzała. Ogólnie moto odpala w moim odczuciu z takim jakby lekkim opóźnieniem, w odróżnieniu do innych motocykli, gdzie np. silnik startuje dosłownie od pierwszego suwu sprężania...ale tak chyba ma być. Napęd kardana sprawuje się dobrze, choć już zdążyłem wymienić w nim uszczelniacz wieńca zębatego tylnej przekładni (sączył się olej na felgę). Czasami dziw ogarnia człowieka, że to wszystko dzieje się co prawda może już w nienowym motku, ale kupionym z pierwszej ręki dealera yamahy.

 

Jrgostek sprawdź szprychy, i napisz jak to jest z nimi u ciebie.

 

PS. Właściwie to wszyscy sprawdźcie, czy szprychy i nakrętki się nie poluzowały.

Edytowane przez KARDAN-IN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mi w serwisie yamahy powiedzieli że co 5 tyś. powinno się sprawdzać szprychy bo są przypadki ich pękania

 

podobno można szprychy sprawdzić stukając w nie metalowym kluczem jak wydają głuchy dźwięk to jest poluzowana i trzeba dokręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...