Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

post-16654-0-44154700-1395394102_thumb.jpg



Ktoś z poznania kto jezdzi Tereską ? Chciałbym prosić o szybką ocenę zanim pojadę z kaską po mam nadzieje tą własciwą.

 

Kto ma oparcie na top case ? gdzie to kupić ? w salonie yamahy pytałem to lipa.

ja mam Hepco & Becker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wkońcu kupiłeś tę w Moto44?. Ta srebrna miała małą przygodę na pustyni tak mi zdradził sprzedawca jakieś plastiki się połamały ale zrobili wszystko na cacy z AC i mówił że wygląda jak nówka z salonu. ?

Tak wiem dzięki uprzejmości serwisu motocykle polska i koledze Calmadonii wiem jak duże to były uszkodzenia i co zostało naprawione, z tego co wiem na dzień dzisiejszy stan moto jest idealny poza oponami. ale te wymieniam na Micheliny Anakee 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ale marketing robi swoje ;/

 

dla mnie prawdziwa radość z jazdy to ten klimat :) otwarty kask małe prędkości , wolność !! :)

 

Autowilk Legnica nie może zamieścić odpowiedzi chwilowo więc zadzwonił do mnie i na jego prośbę obiecuję wypić za tą piosenkę z Tobą ja się do tego dołączam więc do zobaczenia na szlaku :) Kawałek zaiste zacny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autowilk Legnica nie może zamieścić odpowiedzi chwilowo więc zadzwonił do mnie i na jego prośbę obiecuję wypić za tą piosenkę z Tobą ja się do tego dołączam więc do zobaczenia na szlaku :) Kawałek zaiste zacny.

Tak jest !!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założone takie halogeny http://www.ebay.de/itm/Orig-Yamaha-XT1200Z-Super-Tenere-Nebelscheinwerfer-Kit-ab-Modell-2010-/151007604759?pt=DE_Motorradteile&hash=item2328c13017.

Czy ktoś się orientuje jak je otworzyć aby wymienić żarówkę. I jaka żarówka tam wchodzi?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedz będzie nic nie znaczącym bełkotem , ale może jak je dobrze obejrzysz to wypatrzysz w jaki sposób można je otworzyć.

Zobacz czy po wypięciu wtyczki ( jeżeli jest) nie masz dostępu od tyłu, choć myślę że można je obrócić wbrew wskazówkom zegara i powinny się otworzyć do przodu, ale najprościej zadzwoń do Roberta lub do serwisu to są oryginały więc na pewno się da wymienić żarówkę :)



A kto się odważy i zbuduje coś takiego ?

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c7/Yamaha_Super_Ténéré_2011_Tokyo_Motor_Show-1.jpg

 

Edytowane przez Ralf Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedz będzie nic nie znaczącym bełkotem , ale może jak je dobrze obejrzysz to wypatrzysz w jaki sposób można je otworzyć.

Zobacz czy po wypięciu wtyczki ( jeżeli jest) nie masz dostępu od tyłu, choć myślę że można je obrócić wbrew wskazówkom zegara i powinny się otworzyć do przodu, ale najprościej zadzwoń do Roberta lub do serwisu to są oryginały więc na pewno się da wymienić żarówkę :)

 

A kto się odważy i zbuduje coś takiego ?

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c7/Yamaha_Super_Ténéré_2011_Tokyo_Motor_Show-1.jpg

 

Ogarnąłem proste jak budowa cepa, należy po bokach podważyć płaskim śrubokrętem i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka ładna. Ale szkoda, że ktoś się zainwestował w dodatkowe gadżety od Worldcrossera a nie założył nawet porządnych gmoli. Wystarczy jakaś gleba nawet parkingowa i te carbonowe panele za kosmiczną cenę może szlag traić. No i komina porządnego brak ;) .

Edytowane przez maro74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka ładna. Ale szkoda, że ktoś się zainwestował w dodatkowe gadżety od Worldcrossera a nie założył nawet porządnych gmoli. Wystarczy jakaś gleba nawet parkingowa i te carbonowe panele za kosmiczną cenę może szlag traić. No i komina porządnego brak ;) .

Pewnie zabrało kasy :biggrin:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...