Skocz do zawartości

z PRAWKIEM "bezprawie"


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzis zapisac się na prawko po raz 2 :-)........kobita powiedziala że mnie zapisze ale nie bede mógł zdawac bo będzie śnieg wiec proszę o zawieszenie egzaminu, żeby mi okres 6 miesiecy nie minął a Pani mnie informuje, że nie ma czegos takiego 8O 8O 8O Zawsze istniała możliwosc ze jak spadnie snieg Oni zawieszaja i okres liczy sie na wiosne znów a Oni ze nie.................

 

Ostatnia sznase mam zdac jak :-) snieg przed końcem marca puści......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przkładaj egzaminu, zdawaj w sniegu. To jest o wiele lepiej. Na sniegu wszyscy zdają. Naprawdę. Może dlatego, że wtedy łatwo jest zakwestionować ocenę egzaminatora ze względu na bezpieczeństwo i trudne warunki. Jeszce nie słyszałam, żeby ktos oblał jak zdawał na sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

BORSUK TRZYMAJ SIĘ!!!

 

Z tym zdawaniem na sniegu to nie wiem komu sie udało tzn kogo dopuscili w ogóle do praktycznego. Ale jesli tacy są to ja tylko czapka do ziemi.

Ja swoje prawko zdałem dopiero za trecim razem ale za to w ostatnim ubiegłorocznym terminie. Babeczka mi powiedziała ze jak sie pogoda w miare utrzyma to ostatni termin na 2002 jest 13 listopada. No i sie udało :)

Nic nie słyszałem na temat mozliwości zawieszenia wazności kursu i teorii na czas niesprzyjającej aury ale w naszym kraju-raju rózne bywają jazdeczki.

Mi powiedzieli:"Albo panie teraz albo w marcu jak będzie pan miał jeszcze wazny kurs i teorie"

Pół roku to jak sie czasem okazuje całkiem niewiele... Mnie jeszcze czeka na wiosenkę B podejscie drugie i oby nie trzecie. I oby sie udało bo mi A nie wydadzą! (Tfu! Na psa urok i odpukać)

Jak mozesz to walcz. To niewiele ale masz mój moral support!

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JAK ZDAWALEM NA KARTE MOTOROWEROWA

TO PIERWSZEGO DNIA JAK SIE ZJAWILEM BYLO MOKRO PO DESZCZU I KOLO POWIEDZIAL ZE NIE BEDZIE NIKT ZDAWAL BO JAK KTOS SIE WYWROCI TO CO WTEDY.............(KUT**)

NO I NIC NIE MOGLEM ZROBIC BO SIE TLUMACZYL ZE JAKBY MI SIE COS STALO TO BY BYLO NA NIEGO

NASTEPNEGO DNIA SIE TAM POJAWILEM Z KARTKA OD RODZICOW Z TEKSTEM:

"UWAZAM ZE MOJ SYN POWINIEN MOC ZDAWAC W TAKICH WARUNKACH, WSZELKA ODPOWIEDZIALNOSC BIORE NA SIEBIE, PRZECIEZ TAKIE JEST ZYCIE I MOZE TRAFIC NA TAKA POGODE PODCZAS JAZDY I CO BEDZIE MUSIAL SIE ZATRZYMAC BO PADA DESZ???

NA SZCZESCIE NASTEPNEGO DNIA BYLO SLONECZNIE I JUZ SUCHO I NIE MUSIALEM URZYWAC KARTECZKI

HA DOBRZE ZE SIE NIE CZEPIAL ZE MOZE MNIE SLONCE OSLEPIC ......I CO WTEDY :twisted: ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Amon_Shadow

W Gdyni problem wygląda tak

Egzaminy się kończą któregoś listopada, notomiast rozpoczynają się w pierwszy poniedziałek kwietnia, nie słyszałem o czymś takim jak zdawanie na śniegu. Od razu na kursie (w marcu) instruktor powiedział że egzaminy na A, rozpoczynają się 2 kwietnia.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...