Skocz do zawartości

zakładam klub mz jawy i wsk


Szef
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Tam jestem za CALYM PLANEM MICKA!!!! Niema co rozdzielac trza razem dzialac przeciez poto sie jednoczymy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

MiCeK działaj :buttrock:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ale pomyslecie ja tam nieche nic rodzielac jest klub i jego odziły w miastach te odziły mają swoich <na terenie miasta i okolic bliskich> klubowiczy ale oni bedą ruwnierz na stronie głównej duzo osób mówi ze jest za klubem i che w nim byc to ja bardzo bardzo prosze przysyłajcie mi maile z opisem siebie i motocykla ok imie nick gg mail cos o sobie :buttrock: i fotki oczywiscie jak ktos ma zalezy mi na czasie nie chem nikogo poganiac:) mój gg 2362515 mail [email protected] i piszcie propozycje co ma byc na stronie dzeki i czekam na zgłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ale pomyslecie ja tam nieche nic rodzielac jest klub i jego odziły w miastach te odziły mają swoich <na terenie miasta i okolic bliskich> klubowiczy ale oni bedą ruwnierz na stronie głównej duzo osób mówi ze jest za klubem i che w nim byc to ja bardzo bardzo prosze przysyłajcie mi maile z opisem siebie i motocykla ok imie nick gg mail cos o sobie :buttrock: i fotki oczywiscie jak ktos ma zalezy mi na czasie nie chem nikogo poganiac:) mój gg 2362515 mail [email protected] i piszcie propozycje co ma byc na stronie dzeki i czekam na zgłoszenia

 

ten post powyżej i wiadomość na gg od Szefa o treśći :

Siema!

zapisy do klubu mz jawa wsk jak chesz byc w tym klubie wyslij na maila fotki i opis siebie i motocykla swój gg mail nick itp dzeki.... jak mozesz wyslij wszytkim osobom którzy mają te maszyny (tą wiadomosc) czekamy [email protected] mój gg 2362515

 

maxymalnie mnie wkur*iły.. najlepiej' date=' ja zrobne strone, Ty zrobisz strone, niech każdy ku*rwa zrobi strone, wtedy będzie najlepiej , Pojawiłeś się jak grom z nieba, nawet sie nie przywitałeś tylko od razu j*b że zakładasz klub.. no ok,pomyślałem że skoro jest ktoś kto również chce zrobić coś dla społeczeństwa to można połączyć siły i zrobić coś ekstra.. ale ku*rwa nie, on zakłada klub, wysyłać do niego foty i mówic co ma byc na stronie..

zresztą co tu dużo pisać.. dostałem jeszcze jedną wiadomość od w/w kolegi..

wszyscu mówią ze są za i chcą byc w klubiea nim mi nieprzysyła opisów i fokem na maila jak mozesz ogłos wszystkim na gg o Tym ok [email protected] niech tu wysyłja opis siebie i motocykla

 

no bardzo mi przykoro że wszyscy zadeklarowali się być w TWOIM klubie ale nitk Ci nie wysyła zdjęc i opisów swoich maszyn.. pomyśl troche.. to jest zbyt czasochłonne. U Nas ktoś kto będzie chciał przystąpić do klubu (klubu w cudzysłowii bo najpierw musimy się jakoś zorganizować) wypełnia krótki formularz, dodaje zdjęcie swojej maszyny i wszystko idzie do bazy danych.. no ale.. Ty wolisz komplikować

 

Ja w swoich postach wyraziłem chęć współpracy, ale z Twoich wypowiedzi wnioskuje że działsz sam, ok, Twoja sprawa, w takim razie działamy oddzielnie, ja sobie Ty sobie, będzie konkurencja..

 

Dzięki dla wszystkch zainteresowanych forumowych eMZeciarzy o konkretne wypowiedzi wnoszące coś do topicu, o uruchomieniu strony poinformuje już nie bawem, razem napewno Nam się uda coś stworzyć

 

to tyle odemnie w tej kwesti..

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzialam z Szefem w kooperacji. Juz ma troche materiałów o Mie i Veteranosie ;) kto dalej???? oj LENIE! z Was duzo gadacie a nikt nam materiałów nie przysyła to nie kosztuje wiele czasu, a moze sie przyczynić do fajnej www i bazy danych o MZeciarzach w całej Polsce. Czekamy na odzew. Jest juz nas paczka w Olsztynie 5 MZ riderów, a u Was w miastach ilu wspólnie cos robi? :mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Sie Kur*** Narobilo!!!!!! Pier** Za przepsoszeniem te Kluby!!! Na początku bylo wszycho cacy a teraz jakies Konkurencje itd...........pier** To Wszycho!!!!

Mimo ze Wyslalem Ten Opis do szefa to jednak podziekuje za ten Biznes!!!1 :buttrock: :clap:

 

Myslelem ze bedzie fajnie i milo a tu Dupa!!!!!!!!

 

DZIEKUJE!!!!!! Nie mam juz nic do powiedzenia na ten temat ;)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie nałatwiej przeklinac i nawrzucac osobom własnie widac kurde ja chem juz dzałc a nie czeakc niewiadomo ile jak chesz rób sam i zeby Ci sie wsztko udało powodszenia!!

 

a pozatym czy napisanie opisu i wysłanie fotek jest takie cholernie długie i trzeba na to poświęcic tyle czasu niekumam a miciek słuchaj co sie ytak wkurwiasz niekumam chciłbyz zeby ten klub miał dobry start co nie b puzniej bedzie łatwiej i są lepsze mozliwosci niekumam o co Ci chodzi zebym juz zamieszczał ludzi na strobie a co Ci to szkodzi!!!!!!!! chem miec dobry strart bo moge załatwic sposora a wiesz na jakiej to jest zasadzie ja chem miec ludzi do pomocy i to wielu no nie y wolicie tyko pisac ku*wa pie**ole itp a tu trzeba dzałac wiec jak nic niechesz robic trudno......... ja to bede nadal robił linki niedługo wam podesle nie jestem konkurecją sorki moze i spadlem z nieba ale chyba ja pierwszy powiedzałem na forum ze zakładam klub miciek puzniejn nieche byc konkurecją ja chem dzałac juz

 

 

Pozdrawim wszytkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzialam z Szefem w kooperacji. Juz ma troche materiałów o Mie i Veteranosie kto dalej???? oj LENIE! z Was duzo gadacie a nikt nam materiałów nie przysyła to nie kosztuje wiele czasu, a moze sie przyczynić do fajnej www i bazy danych o MZeciarzach w całej Polsce. Czekamy na odzew. Jest juz nas paczka w Olsztynie 5 MZ riderów, a u Was w miastach ilu wspólnie cos robi?

 

nie bede wysyłał zadnego zdjecia ja popieram micka i czekam na jego strone. Micek ma racje szef pojawił sie jak "grom z jasnego nieba" i robi konkurencje.

 

Micek jestem z toba

 

 

Pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek niech se robi a my robimy ekipa z Olsztyna i paru kolegów spoza z szefem ciekawe ile madry Micez ludzi sobie zjedna chodzi o ideę a nie o jakies formalności chcemy porostu miesc frajde z tego ze mamy MZ a nie jakiegos innego sprzeta bo MZ Jazda na ETZecie jest najlepszą jazdą na świecie :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Ja nie chce niczego po urzedach rejestrowac, raz ze mnie na to nie stac,a dwa że w tej chwili nie ma to sensu. Może kiedyś jak się utworzy naprawde zgrana ekipa to się zrzute zrobi i pomyślimy

 

No i nie chce żadnych podziałów, typu micek klub i szef klub, ma byc mz klub a z Szefem jakoś się dogadamy

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje ustalic jakies miejsce wirtualnych spotakan

np kalnal IRC lub czat ( wole irca bo forumnowo-czatowe ikonki mnie wkur%$#ja ,

bo ja to stary jestem i jak kupilem kompa to jeszcze nie bylo ikonek )

 

i ustalic czas spotkan np po 20 lub cos podobnego

i zobaczyy jak to bedzie

 

a potem bedzie mozna zrobic jakies wieksze spotkanie "na zywo "

 

Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ilu da rade byc o umówionej godzinie???? ta stała godzina moze być płynna ja np kończe prace czasem o 1 w nocy bo robie w restauracji wiec jak ktos siedzi w domu to mu pasuje a mi np pasuje czytanie forum kiedy zechce a teraz prawie o 2 w nocy pisze bo dopiero z roboty wróciłem ciekawy jestem ilu bedzie faktycznie o tej godzinie W :D na tym czacie 2 3? a moze jeden sapotnik czekajacy czy moze ktos jeszcze jednak sobie o czacie przypomni??? pomysł b ciekawy ale jak bedzie z wykonaniem tego to sam nie wiem :| pozdrawiam :mrgreen: wazne zeby sie jednoczyć i sobie pomagać bo MZetki to jednak czasem szwankują i fajnie jest sie czasem dowiedzieć spraw o których sie nawet FIZJONOMOM NIE ŚNIŁO ;) :mrgreen: :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...