Skocz do zawartości

BMW M3 CABRIO ZAMIENIE NA MOTO


gert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JAK W TEMACIE M3 3.0 286KM CABRIO 1997R JESTEM 3 WŁASCICIELEM W RP.PEŁNA OPCJA FELGI 18 PO DUZYM SERWISIE BEZ RDZY I WGNIOT UZYTKOWANA OKAZJONALNIE .W DOMU JAKO 5 AUTO BARDZO ATRAKCYJNY WYGLAD ZAREJESTROWANE W KRAJU W PEŁNI SPRAWNE.ZAMIENIE NA MOTOCYKL TANSZY LUB O PODOBNEJ WARTOSCI.KONT TEL 888329981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena :icon_twisted: hmmmmm :icon_rolleyes: nie mam pojecia nie zastanawiałem sie nad tym, po prostu szukam moto- cos turystycznego ,zadnych "plastikow" moto ktore pomiesci mnie i moj plecaczek .nie pili mnie do sprzedazy wiec słucham propozycji :icon_biggrin:

zdjecia mam tylko jak je tu umiescic :icon_rolleyes: :icon_question:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

czuje nutke zazdrosci :icon_mrgreen:

o gustach sie nie dyskutuje...heh mnie ten zestaw kolorow tez nie podnieca ale jest to bmw indyvidual wiec ktos kiedys miał taka wizje iiii pieniadze.malunek to koszt max 2-3tysi wiec o co hallo?zreszta panowie mnie nie "pojedziecie" bo to nie jest moja wizja i wykonanie hehe ale uwierzcie jezdzi sie tym rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje nutke zazdrosci :icon_mrgreen:

o gustach sie nie dyskutuje...heh mnie ten zestaw kolorow tez nie podnieca ale jest to bmw indyvidual wiec ktos kiedys miał taka wizje iiii pieniadze.malunek to koszt max 2-3tysi wiec o co hallo?zreszta panowie mnie nie "pojedziecie" bo to nie jest moja wizja i wykonanie hehe ale uwierzcie jezdzi sie tym rewelacyjnie

 

 

Nie nie ... no jasne... wręcz NUTĘ ...

 

spoko... jak na zamianę... ja mogę się zamienić... fote mojego moto masz w awatarze u mnie.

Nie plastik i Cię pomieści....

 

 

indyvidual to on był... z fabryki wyjechał z tymi krzywymi rynnami zwanymi wydechem? i te cleary z allegro zamiast lamp m3 ... kiedyś to było auto indywidualisty ... a teraz jest agro indywidalisty...

 

PS... sprzedaj te pięć aut ... i 15 swoich moto.. i kup coś normalnego...

Nie jestem złośliwy... ale jak zobaczyłem te "M3" to puściły mi zwieracze i się zesrałem ...

idę sprzątać

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...