Skocz do zawartości

Alpenmasters 2010


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku zrobilismy alpy szwajcarskie austryjackie i wloskie z czego odcinek ktory wystepuje w tegorocznym alpenmasters nie zostal przez nas ogarnięty.

 

plan jest na nowy sezon tylko termin zalezy od dostępności bo jak wszyscy wiemy niektóre przełęcze sa otwarte czasowo.

 

moje pytanie to czy ktoś wie gdzie można sprawdzić ktore odcinki w jakim czasie działają??

 

 

bo jesli od maja to spoko bo trase zrobimy na weekend majowy a jesli od czerwca to bedzie trzeba kombinowac inny termin

 

 

z góry dziękuję za podpowiedz

 

 

Może sa chętni na zrobienie z nami tej traski. jezdzimy spokojnie - max 160 - a wycieczka planowana jest na 5-6 dni. odległość z czestochowy ok 2500km.

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

podłączam się do tematu. Rozważam dwie opcje na przyszły sezon, i choćby "muchy srały ogniem" muszę jedną z opcji doprowadzić do finału:

- ukochana Chorwacja - może oklepana, ale mam to w d***pie

- Alpy - stąd podłączenie się pod temat

 

termin w zasadzie dowolny, aby tylko nie trafić na śniegi na przełęczach i w tygodniu się zmieścić :)

i aby znów "coś" nie zesrało planów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ściągnąć motorradtourenplaner. Nie dość że [planuje widokowe trasy to ma wszystkie dane o przełęczach.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

 

Temat Alpejski przewija się na wielu forach w tym dziale też. Alpy to bardzo rozległy obszar, dla mnie 14 dni bylo mało w samych Alpach Austrii i Szwajcarii, Dolomity tylko przejechałem. Jest 5 dobrych tras tzw Biker Point w samej Austrii, po jednej na każdy dzień, mozna połączyć po dwie, tylko po co? Alpy Szwajcarskie to następna grupa zajefajnych przełęczy, i kawałki we Włoszech z Dolomitami na czele gdzie między innymi planowane są Alpenmasters.

Przez to że miałem mało czasu wiele fajnych widoków a przedewszystkim bocznych tras, umkneło mojej uwadze i teraz :evil: .

Dolomity sa w planie ale nie w takim tempie.

 

W maju w większości sa już pootwierane, ale wszystko zalezy od pogody. Te najwyższe i z regóły najlepsze dopiero jednak pod koniec maja.

 

Powodzenia :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku zrobilismy alpy szwajcarskie austryjackie i wloskie z czego odcinek ktory wystepuje w tegorocznym alpenmasters nie zostal przez nas ogarnięty.

 

plan jest na nowy sezon tylko termin zalezy od dostępności bo jak wszyscy wiemy niektóre przełęcze sa otwarte czasowo.

 

moje pytanie to czy ktoś wie gdzie można sprawdzić ktore odcinki w jakim czasie działają??

bo jesli od maja to spoko bo trase zrobimy na weekend majowy a jesli od czerwca to bedzie trzeba kombinowac inny termin

z góry dziękuję za podpowiedz

Może sa chętni na zrobienie z nami tej traski. jezdzimy spokojnie - max 160 - a wycieczka planowana jest na 5-6 dni. odległość z czestochowy ok 2500km.

 

A kiedy się tam wybieracie i ilu jest was chętnych Panowie?

 

Witam,

podłączam się do tematu. Rozważam dwie opcje na przyszły sezon, i choćby "muchy srały ogniem" muszę jedną z opcji doprowadzić do finału:

- ukochana Chorwacja - może oklepana, ale mam to w d***pie

- Alpy - stąd podłączenie się pod temat

 

termin w zasadzie dowolny, aby tylko nie trafić na śniegi na przełęczach i w tygodniu się zmieścić :)

i aby znów "coś" nie zesrało planów :)

 

Mam taki sam dylemat.

Myślę jeszcze ewentualnie o Hiszpanii, na zasadzie graty na busa, rozładunek na miejscu i zabawa.

W zasadzie to też będę chciał się do kogoś podłączyć - moja ekipa trochę się sypie, ale ja w domu siedzieć nie będe :)

 

Pozdrawiam

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, nie bede w stanie pomoc Ci na tyle na ile bym chcial. Chodzi o linka gdzie mozna sprawdzic. W zeszlym roku ( od 30.05. ) wybralem sie na trase CH - Monako i tak sie wkur**lem, ze po drodze chcialem juz wracac zpowrotem do CH. Wiekszosc przeleczy byla jeszcze zamknieta.

 

Od starego Szwajcara dowiedzialem sie, ze od 01.07. wszystkie przelecze sa otwarte, tak wiec moje plany zaczynaja sie od Lipca.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...