Skocz do zawartości

cz 125 słaby


dawidmoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem cz 125 i motocykl jest słaby bardzo słaby pod górę mnie wsk 175 odjechała . motor jest po szlife cylindra , nowy tłok i pierścień ,

jak wymieniałeś tłok itp to przecież będzie słaba póki niezacznie sie spasowywać-docierać,niemęcz jej zbytnio bo jest na dotarciu.

 

jak wymieniałeś tłok itp to przecież będzie słaba póki niezacznie sie spasowywać-docierać,niemęcz jej zbytnio bo jest na dotarciu.

który szlif robiłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którymś forum ktoś już ci pisał że masz źle dobrane przełożenia :D

 

cZ CROSS 125/516 z miejsca żeby ruszyć dynamicznie trzeba gaz opór i strzał i sprzęgła

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gażnik nie wiem czy dobrze ustawiony ale chyba tak zapłon ustawiony na stroboskopie wiec jest bardzo dobrze ustawiony . dadam że na tłoku mam pierścień od chondy cr 125 ale kompresja jest taka sama jak na oryginalnym

a przed tym twoim remontem jak szła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że mam dyfuzor od yamahy dt 125 ale przez to by az tyle mocy nie traciła

taaaa... tylko ze ten dyf jest strojony dużo dużo niżej i do niższego okna wydechowego. Moc max w dt przy ilu jest obrotach ? 8500 ? W cz cross masz więcej owk na wydechu, pewnie nawet dyfuzor zblokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką radę dla założyciela tematu : sprzedaj to kup sobie ps3 ok ??

gażnik nie wiem czy dobrze ustawiony ale chyba tak

to ja ci powiem to chyba nie będzie dobrze jeździć ......

 

Moc max w dt przy ilu jest obrotach ? 8500 ? W cz cross masz więcej owk na wydechu, pewnie nawet dyfuzor zblokowany.

 

w cz cross moc maks jest chyba grubo powyżej 10 tys obr, nie pamietam ale chyba 10500 także faktycznie ten dyfuzor ja dusi

 

wyreguluj najpierw normalnie ten gaźnik, już nawet nie chce spytać z czego jest :D z motoryny ?? jaki kolor ma świeca ??

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...