Skocz do zawartości

Sport na wtrysku do lekkiej turystyki


Rekomendowane odpowiedzi

i jak nie kijem to pałka...!

 

średnio mi sie widzi remontować skrzynie za 2000, a raczej jest to nieuniknione predze czy później. każdy z kim rozmawiałem to miał takie przeboje z thundercatem.

 

a porównując thundercata do f4? zrobili wreszcie porządek z regulatorem napięcia i napinaczem rozrządu? f4 jest bardziej sportowa i paliwożerna ale już ch*j, najważniejsza jest trwałośc sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pomyśl nad Sv 650 :biggrin: Mało pali, mało awaryjne i całkiem fajne w trasę. No i ten piec V-ka i fajnie startuje "z dołu". Na wiosnę będę swoją puszczał jak coś to śmiało pisz, niedaleko masz z Białego.

 

 

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Baaaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka :flesje:

 

Dosiadam cebry od niedawna i jesli zamierzasz glownie trzaskac szybkie trasy to zapomnij o sporcie, w porownaniu do RF Thundera czy VFR komfort podrozy jest marny. Waga, pojemnosc ( elastycznosc ) i lepsza ochrona przed wiatrem a sport to kosiarki do zapie... po zakretach i krotkich przelotach z punktu A do B. Oczywiscie znajda sie osoby, ktore posmigaja "turystycznie" na np R1, ale w mojej opini to mija sie z celem

 

Polecam VFR do 10 tys. spokojnie wylosujesz cos z rocznika 00 - 01 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobili wreszcie porządek z regulatorem napięcia i napinaczem rozrządu?

nie

Poza tym ja nie widzę większej różnicy w "sportowości" między F4 a Tundercatem.

 

Kumpel miał SVa na wtrysku. Przerobił na nim 2 silniki, oba przez gumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zadbasz odpowiednio o silnik to nawet cebra padnie od intensywnego gumowania.

 

A co do tematu, chcesz się przesiąść z jawy na 110-konnego sporta żeby nadążyć za kolegami? Zdrowia, szczęścia pomyślności. Ja miałem pierwszego dzwona na xjocie bo chciałem nadążyć za kumplem, tez na xjocie. Łatwo sie mówi, ze wystarczy myśleć i wszystko będzie dobrze. Ale za kierownica nie zawsze jest tak kolorowo.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... damy rade! nadążanie za qmplami wg mnie to jazda w grupie z normalną prędkością podróżną 110-130 km/h, pałowanie, gumowanie itp akrobacje narazie mnie nie interesują. jawka niestety przy 90 w upalne dni po kilkunastu km najwyraźniej w świecie potrafiła sie zagrzać... :biggrin:

 

a tak przy okazji to sporo jeżdze na ktm'ie lc4 640ccm (odblokowany na 70 konia!) więc jakieś tam doświadczenie z mocniejszymi sprzetami mam, poza tym wahe wyssałem z mlekiem matki :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... damy rade! nadążanie za qmplami wg mnie to jazda w grupie z normalną prędkością podróżną 110-130 km/h

Aaa czaje. Czyli dzwona można mieć tylko powyżej 130km/h. No to spoko, na pewno dasz rade.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co ci chodzi?? takie podejscie jest bez sensu...

wyciagasz jakies fragmenty mojej wypowiedzi nie rozumiejac w ogole treści... doceniam to ze sie martwisz o moje zdrowie i życie ale akurat nie pytam czy jaśnie pan da mi błogosławieństwo abym szcześciliwe jeździł na nowym moto... temat dotyczy czego innego.

 

ubiegne twoj następny post. żadne cb 500, gs 500 czy xj600 mnie nie interesuje! dzieki za uwage...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez wtrace swoje :)

Dlaczego mowisz o fazerku ze pozycja jak na stolku ? zalezy od ulozenia ciala bo z dlugimi grabiami to i na k7 bedziesz siedzial jak na lezaku ;p A jak na moje to Fzs spoko by Ci starczyl na pierwszy "mocniejszy" nie terenowy motorek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...