Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze auta do 60 tys


hanysxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co jest złego w nowym samochodzie, oprócz utraty wartości w pierwszym roku.

Jest gwarancja, w przypadku Renault 4 lata.

No i pewność że nikt nie pierdział w fotel, nie masz wspawanej ćwiartki.

Dla mnie święty spokój to coś co najbardziej cenie.

 

 

No niestety utrata wartosci, wysokie AC, serwis to sa najwieksze bolaczki nowego samochodu, poza tym dobrze jest miec dobrego prawnika zeby ta gwarancje uzyskac, bo jak dowodzi zycie, gwarancja jest ale praktyczni ekazda usterka wynika z niewlasciwej obslugi auta przez klijenta :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze w reno w szmelcwagenie jest zupelnie inaczej.

jakieś problemowe sprawy z gwarancją to jedno,a drugie to też serwisy autoryzowane zatrudniające niby wykwalifikowanych fachowców-a sam wiem jak to jest,pozatym nasz kochany serwis reno zdunek tak gosciowi autko zrobił że pożal sie boże-też było o tym w TVN TURBO,człowieku jak zobaczyłem to w garażach chłopaki lepiej zrobią.może ktoś ogląda w TVN o serwisach to widział to wiele razy.serwis a serwis to kolosalna różnica.są serwisy które dobrze zrobią,pomogą,ale są takie które z ubezpieczenia taką kase wezmą a zrobią na odpier...a jak gościu szumi dużo,sprawe do sądu każą oddać i conajwyżej poprawią ale cośik i tak sie odgryzą-n.p.garść soli do silnika klientowi wsypią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dwóch nowych użytkowników najnowszych Renault, może będą mieli ochotę nam powiedzieć po jakimś czasie czy faktycznie poprawa jakości Renault'ów miała miejsce :bigrazz:

 

Co do nowego. Jeśli ktoś ma pieniądze, czemu nie. Bo zawsze NOWE to jest NOWE. I ch*j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech co podales to NOte

 

Od siebie Volvo V 50 w diesel'u

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o Peugeot 308? Pracuję w delegacji we Francji i cały czas mamy 4 samochody z wypożyczalni które nam co jakis czas podmieniają jak przychodzi czas serwisu, dzięki temu pojeździłem kilkoma nowiutkimi kompaktami, były Focusy, Megane III, Leon, Golf 6 i właśnie 308, bez dwóch zdań golf najlepszy, ale strasznie drogi, ale zaraz potem do gustu przypadł mi właśnie 308, prowadzi się genialnie w zakrętach (zupełnie nie "francuskie" zawieszenie), jest duży w środku, 1.6 benzyna palił mi 6,9litra w ruchu mieszanym, przy czym całkiem żwawy, plastiki dobrej jakości, naprawdę fajne autko.

 

Megane - ciasnota, zupełnie nie rozumiem o co chodzi tej desce rozdzielczej która atakuje nogi pasażera

 

Focus ok poprawnie, i tyle.

 

Leon - prawie golf, nie wiem czy plastiki zmieniają się razem z wersją wyposażenia, ale w naszej (chyba najbiedniejszej) były kiepskie

 

Oczywiście pisząc to nie mam pojęcia o usterkowości w/w, bo wszystkie miały co najwyżej kilkanaście tyś km, ale żaden się nie zepsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ostatnio zamówiłem 308, A brałem pod uwagę C4, Megane, Focusa, i30, Cee'd, Leona i Astrę.

Octavię miałem więc ją odrzuciłem od razu. A VW to przerost ceny nad wartością

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...