Skocz do zawartości

Szlifowanie asfaltu.


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Forum ma to do siebie, że każdy, kto tu zagląda już któryś rok, wie kto to np. ZAJC , Angel czy YUBY ,a co jakiś czas przychodzi jakiś świeżak i próbuje pokazać że to jednak on ma tu racje i jest lepszy.

 

 

ale ciężko tu pisać o jakiejś racji :) prawa forum :buttrock:

 

stali bywalce mają zawsze rację...

jeśli nie mają wróć do pkt. pierwszego.

 

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry nie myślałem, że muszę pisać tak dosadnie - Chciałbym zobaczyć Twoje złożenia w normalnym ruchu ulicznym, przed komputerem to już nie jeden hayke miał... a w domu nawet skuter nie stał...

 

poza tym albo mi się zdaje albo Twój post

nie wnosi nic do rozmowy na temat pokazanego filmu ( już wiem skąd taka liczba napisanych postów :clap: )

Smutno mi się zrobiło, chyba pójdę skuter odpalić i oponę pozamykam na parkingu pod domem. Ale jak tylko zrobię kartę motorowerową to przyjadę do tej Warszawy i Ci pokażę jak się jeździ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi się zrobiło, chyba pójdę skuter odpalić i oponę pozamykam na parkingu pod domem. Ale jak tylko zrobię kartę motorowerową to przyjadę do tej Warszawy i Ci pokażę jak się jeździ!

 

trzymam za słowo :) nie ma jak uczyć się od najlepszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

stali bywalce mają zawsze rację...

jeśli nie mają wróć do pkt. pierwszego.

 

 

czuje sie wywolany do tablicy. Po stylu wypowiadania sie niektorych osob mozna ocenic czy dana osoba stara sie wniesc cos do tematu, czy tez uwaza sie za biegłego w danej dziedzinie. Przeczytaj swoje posty i sam ocen do ktorej grupy sie zaliczasz. To tyle z mojej strony.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje sie wywolany do tablicy. Po stylu wypowiadania sie niektorych osob mozna ocenic czy dana osoba stara sie wniesc cos do tematu, czy tez uwaza sie za biegłego w danej dziedzinie. Przeczytaj swoje posty i sam ocen do ktorej grupy sie zaliczasz. To tyle z mojej strony.

 

Pozdro

 

to przeczytaj lepiej mój pierwszy post w tym temacie ( jak najbardziej tematyczny- nie czuje się znawcą , zasugerowałem co mogło być przyczyną) i komentarz do niego... ( zero merytoryki ) ... a potem już rzeczywiście śmietnik się zrobił... trochę sobie chyba pochlebiasz - uważając że zostałeś wywołany do tablicy... stali bywalcy....

 

szkoda mi klawiatury na kontynuowanie bez nawiązania do filmiku

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. trochę sobie chyba pochlebiasz - uważając że zostałeś wywołany do tablicy... stali bywalcy....

 

 

heh, sęk w tym ze nie siebie mialem na mysli :bigrazz: edytowales swoj post, po tym jak zobaczyles moj :wink: (pisalismy w tym samym czasie), totez poczulem ze to do mnie. Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizy nie dostaniesz :bigrazz:

Zresztą po co chcecie tam jechać, skoro zamykacie i na naszych marnych drogach bez winkli?

 

oj temat zboczył... każdemu się zamknie... ok prawie każdemu... ale bardziej chodziło o to co psiałem wcześniej... że jednak na kolanie w ruchu ulicznym nie powinno się jeździć... to jest moje zdanie... mogą się inni z tym nie zgadzać ...

 

zajc tu na forum to lepiej jak papież ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kto to ten Zajc? Papież?

Zazdrośnik :icon_twisted:

 

Tak zamykamy bez problemu.

Zajc jest moim przyjacielem. :bigrazz:

A Yuby to mój przyjaciel od serca. Niestety gadu mi nie działa i nie możemy spędzać wieczorów na wspólnych rozmowach, snując plany gdzie byśmy razem pojechali ,schodząc na kolano w blasku zachodzącego słońca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj temat zboczył... każdemu się zamknie... ok prawie każdemu... ale bardziej chodziło o to co psiałem wcześniej... że jednak na kolanie w ruchu ulicznym nie powinno się jeździć... to jest moje zdanie... mogą się inni z tym nie zgadzać ...

Kręcisz albo po prostu nie wiesz o czym piszesz. Zejść na kolano,a zamknąć oponę to dwie tak różnę rzeczy że wrzucanie tego do jednego worka świadczy o Twym nikłym pojęciu w tym temacie. Przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post.

 

Żarówka Ci się przepaliła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (jako laik) mam wrażenie, że w znakomitej większości tych przypadków z filmów kolegom motocyklistom udało się zarówno dotknąć kolanem (a nawet obydwoma) asfaltu, jak i zamknąć opony...

Więc co - można? Można! :bigrazz:

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (jako laik) mam wrażenie, że w znakomitej większości tych przypadków z filmów kolegom motocyklistom udało się zarówno dotknąć kolanem (a nawet obydwoma) asfaltu, jak i zamknąć opony...

Więc co - można? Można! :bigrazz:

Młody jesteś, to jeszcze nie wiesz jak zycie wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcisz albo po prostu nie wiesz o czym piszesz. Zejść na kolano,a zamknąć oponę to dwie tak różnę rzeczy że wrzucanie tego do jednego worka świadczy o Twym nikłym pojęciu w tym temacie. Przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post.

Żarówka Ci się przepaliła :wink:

 

 

widzę że w łapaniu za słówka jesteś dobry.... dobrze że ty masz pojęcie.

Tak koperkowej rozmowy już dawno z nikim nie prowadziłem. W tym temacie się już nie wypowiadam..... jak będziesz w Warszawie chętnie popatrzę jak jeździsz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że w łapaniu za słówka jesteś dobry.... dobrze że ty masz pojęcie.

Tak koperkowej rozmowy już dawno z nikim nie prowadziłem. W tym temacie się już nie wypowiadam..... jak będziesz w Warszawie chętnie popatrzę jak jeździsz...

Ja popatrzę, jak Ty jeździsz i potem opowiem kolegom, może być? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...