Skocz do zawartości

Kupiłem DT


Rekomendowane odpowiedzi

Rozebrałem sielnik i okazało sie, że plasikowy ryb od pomki cieczy już ledwo żył. Aż dziwne ze sie nie roazypał. Musziałem zamówic nowy. Koszt z przelką 50 zł ale 2 tygodnie musze czekać :D

 

Dopisano: w trybie nie ma 2 zębów. Pomka cieczy jest zatarta. Dobrze ze zauwałzyłem ze sie motorek jaoś szybk grzeje i wszystko rozebałam. Koleś od któego kupiłem pewnie zatarł pomke( wszystko wskazuje na to że chyba przymarzła w zimeie bo była woda zalana) i motorek sie grzał co doprowadziło do zatarcia. Efekt jest taki że jest nowy tłoczek i korba niestety pomki nie zrobili ( moze nie wiedzieli albo nie chcieli chyba raczej nie wiedzieli bo jak z nimi gadałem to mieli nikłe pojęcie o mechanice). Na szczęscie wszytko bedzie OK. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a podobno to są japońce i wszystkko do nich jest odrazu... hmm

hehe nic bardziej mylnego.. zgubilem 3 dni temu srubke (iglice) biegu jalowego - poprostu sie wykrecila na trasie ( 8O ) i co sie okazalo ? TRZEBA SPROWADZAC Z JAPONI !! niegdzie w Europie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt to około 50 zł bo tylko tryb nowy musze zamówić (naszczęscie jest plasikowy), a wirniczek od pomki już mam. Najgorsze jest to że czekać musze około 2 tygodni.

 

Elo

A nie będzie pasował od dt80?? mam wirniczek i plastikowe tryby od dt80 jakby co daj znac!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo  

A nie będzie pasował od dt80?? mam wirniczek i plastikowe tryby od dt80 jakby co daj znac!!  

pozdro

 

Kurde ja już zamówiłem i zaliczke wpłaciłem :D Ale nie wiem czy bedzie pasować bo widze ze nawet z wierzchu jest troche inny układ dekla. Ja już wszytsko mam tylko teraz na ten tryb czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...