Skocz do zawartości

MOTORIKSZA


Rekomendowane odpowiedzi

Velorex z CBR....Buahaha. Niezły pocisk. Dla inwalidów....umysłowych. Trzeba mieć niezłe halo w głowie żeby takie cudo zbudować i jeździć. :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velorex z CBR....Buahaha. Niezły pocisk. Dla inwalidów....umysłowych. Trzeba mieć niezłe halo w głowie żeby takie cudo zbudować i jeździć. :biggrin: :buttrock:

Jest w ogóle ktoś na tym forum, kto jeździł tą torpedą i czy może podzielić wrażeniami z zjazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Słyszałem, że wszystkie czynności przy uruchamianiu i jeździe Simsonem Duo wykonuje się ręcznie?

Pozdrawiam

 

no bo to pojazd dla ludzi z dysfunkcjami nóg..........nawet odpalasz go w ten sposób że jest dźwignia jak lewarek od biegów od jelcza za która szarpiesz ,,do siebie'' i on jest przymocowany do wałka kickstartera i w ten sposób odpalasz :D

 

najgorzej jest rozwiązany hamulec z tego co kojarze bo wciska sie czy tam ciągnie za kierownice wymaga to sporo siły a do tego bebny nie powalaja skutecznościa.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam mam wielką prośbę posiadam AUTORIKSHA BAJAJ RE electronic produkcji indyjskiej rok produkcji 1995 i szukam instrukcji serwisowej oraz instrukcji obsługi, jak ktoś wie gdzie ją można odszukać lub posiada linka do takiej instrukcji będę bardzo wdzięczny za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten jest git, podobny styl do tego co szukasz:

http://content.bored.com/photos/div_232.jpg

 

Weź wózek inwalidzki, dospawaj do niego przód od Rometa i będziesz miał "riksze". :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest git, podobny styl do tego co szukasz:

http://content.bored.com/photos/div_232.jpg

 

Weź wózek inwalidzki, dospawaj do niego przód od Rometa i będziesz miał "riksze". :banghead:

Nie zła fotka !!!!

Na ile posiedzeń wystarczy ten cud techniki?????

Większość wózków inwalidzkich jest o napędzie elektryczno-akumulatorowy wysoce nie efektywny.

Pytanie w poprzednim poście zadałem całkiem poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...