Skocz do zawartości

Oponka na przód


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

skończyła mi się oponka przednia. Miałem kostkę Heidenau 90/90-21", super oponka. Teraz tez chciałbym coś niezłego, słyszałem ze warto założyć metzelera mc4, ale z tego co widzę nie ma go w rozmiarze 90/90 tylko 80/100, pytanie czy taka opona do mnie podejdzie?

Co innego byscie polecili do XLki? Jezdzę po lasach, polach, łąkach, ostatnio nawet tor.

 

Taka oponka jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona na pustynię?

http://allegro.pl/michelin-baja-90-90-21-1...1185639560.html

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

skończyła mi się oponka przednia. Miałem kostkę Heidenau 90/90-21", super oponka. Teraz tez chciałbym coś niezłego, słyszałem ze warto założyć metzelera mc4, ale z tego co widzę nie ma go w rozmiarze 90/90 tylko 80/100, pytanie czy taka opona do mnie podejdzie?

Co innego byscie polecili do XLki? Jezdzę po lasach, polach, łąkach, ostatnio nawet tor.

 

Taka oponka jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona na pustynię?

http://allegro.pl/michelin-baja-90-90-21-1...1185639560.html

podejdzie podejdzie tylko będzie troche wąska na 600ccm, ogólnie to mała róznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nawet lepiej, bo z tego co pamiętam ta XLa ma węższą obręcz przednią niż w większości japońskich enduro (1.60" zamiast 1.85").

Miałem w swojej XLi 90/90 i planowałem ją zastąpić 80/100 właśnie.

Ja jeździłem na dualowej TKC 80 - była fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na metzelera mc4 80/100/21, znalazłem goscia co poza allegro sprzedał mi ją za 180zł z wysyłką (świetna cena, u Skóry w Lublinie wołają 230zł), jesli ktos chce to mogę dać namiar. Opona węższa minimalnie od mojej heidanau, dosc twarda.

 

Fakt XL jest węższa przednia felga niż w dr 650, w lc4 jest taka sama, a u reszty nie wiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...