Skocz do zawartości

pilnie kupie papiery do Junaka!


noise of death
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze z mojego powodu niezla wojna sie ropetala :)

noise of death pomaga mi szukac papierow do Junaka.

Kupilem moto w worku jako gowniarz, wyremontowalem go i gdy chcialem go zarejestrowac okazalo sie, ze byl dawniej wyrejestrowany...

Dlatego potrzebuje nowych papierow :D

 

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak był wyrejestrowany to co za problem go znowu zarejestrować?

wystarczy że bedziesz na niego miał dowód własności oraz trochę czasu i chęci (i pieniędzy:) i można to zrobić w legalny sposób

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzmi to troche jak rozdwojenie jazni ale ma w sobei duzo sensu! tylko gdzie sie zaczyna ten zabytek?? junakow jest duzo zawsze moge komus zakosic junaka i szukac do neigo papierow:)

no ale mysle ze powinnismy uwazac i nie tylko na forum na ogloszenia typu spalona hayabuse z dokumentami rocznik 2003 pilnie kupie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze byl wyrejestrowany (wycofany z uzytku) i aby go zarejestrowac ponownie potrzebne jest orzeczenie rzeczoznawcy, ze jest to motocykl zabytkowy...

Kupilem go 4 lata temu w wroku - kompletny zlom - ktos go pocial (na chopper'a) i nie potrafil tego poskladac, wiec sprzedal. Ja go dopiescilem i poskladalem. Na oryginalne czesci mnie nie stac (zeby zrobic moto full oryginal). Na rzeczoznawce tez nie. Pozatym mam juz oryginala.

 

W skrocie - rzeczoznwca nigdy nie orzecze, ze jest to moto zabytkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Wedlug polskiego prawa, kazdy motocykl wycofany z ruchu lub wyrejestrowany przed rokie mbodajrze 1997, moze byc ponownie zarejestrowany... Teraz jaeli pojazd jest wycofany z ruchu od razu trzeba go zlomowac.. .To nie tyle prawo jest niejasne w tym przypadku, co urzednicy nasi kochani :D robia co chca , ehhh

Akta pojazdu powinny byc przechowywane w danym urzedzie komunikacyjnym, w ktorym moto byl rejsetorwany conajmniej 20 lat, jak to bywa w praktyce -wlasnie czarno.

Ja na te nprzyklad kupilem Junaka B 20 z papieroami wsztystk osie zgadzalo, ale .. ale na nie nie moglem zarejestrowac, no daloby sie na weterana, ale ja tak nie chcialem, dlatego po 3 - letniej przegranej batalii jako super uczciwy obywatel, nie wytrzymalem tego obludnego postepowania urzednikow i kupilem ,,zlom Junaka z papierami" i przyjajmniej od roku jezdze.

Co to byl oza uczucie, wyjechac pierwszy raz normalnei legalnie na ddroge i nie ,patrzec caly czas po krzakach w ocvzekiwaniu na policmajstrow, albo w szukaniu drog iucieczki , ja zrobilem doslownie po polach ponad 1000 km , bueeee

 

Pozdrawiam

Wulkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...