Skocz do zawartości

Romet Pony M301 1989


Gość PCe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem czy widać bo fotka mała ale pokaże swoją do kolekcji,rok temu pogonił ją muj junior i kupił se pleyke czubek http://yfrog.com/1f1fb50fbdcfj

 

i pomyśleć że miałem podobny pomysł z moim komarkiem po pradziadku :lapad:

jednak zmądrzałem gdy pierwszy kupiec był już pod bramą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć że miałem podobny pomysł z moim komarkiem po pradziadku :lapad:

jednak zmądrzałem gdy pierwszy kupiec był już pod bramą :biggrin:

no junior pchnął motorynke,a ja jak debil mając jego wiek sprzedałem za grosze SHL 175 bo jawą jeżdziłem 350 6voltową i uznałem ze po co mi ten stary złom.jaki człowiek debil .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa. Ja zeszłego roku sprzedałem WFM z silnikiem S-34, cała z jednego "miotu" na chodzie i z pełnymi kwitami, zarejestrowana i OC. Poszła za 900.... :icon_evil:

 

A dzieciak niexle zakombinował z biznesem. Tylko że w druga stronę. Ja za czasów młodzieńczości wynosiłem wszystko z domu i handlowałem za motorowery i motocykle. :icon_mrgreen: Nieważne że niesprawny złom, grunt że sztuka w garażu przybyła. :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Konia by zabiła... Mowa o iskrze na świecy ;)

 

Wczoraj miałem dwa powody do świętowania

1. Urodzinki mojej żony

2. Zakończenie projektu "Romet Pony 301".

 

Po 4 tygodniach nękania udało mi się odebrać pochromowane kolanko od Pana Hartmanna. Wszystko jest już złożone, oleju jeszcze nie wlewałem ponieważ cały czas się zastanawiam co dalej z moim Pony 301. Koncepcje sa dwie: będzie stała jako mebel albo zostanie zarejestrowana. Tylko kto będzie na tym jeździł? Ja nie mam odwagi :)Generalnie kolejny raz mam świadomość, że udało mi się uratować kolejny zabytek przed przetopieniem w hucie.

 

Zdjęcia wrzucę jak będzie lepsza pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodam od siebie, że w tych rocznikach PONY 301 była inna lampka z tyłu łącznie z mocowaniem. Taka mała kwadratowa, montowana też w ogarkach z końca produkcji. Mam taką motorynkę z 89 niebieski metalik w stanie fabrycznym, oczywiście pierwszy właściciel :) jeszcze nie zarejestrowana.

RMZ 450 '09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...