Skocz do zawartości

Kto wie coś o KAWASAKI ZXR 750R??


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co sie naczytalem i namacałem ZXRów wynika ze modele 93-95 czyli te z Ram Air maja bardzo podobną jak nie taką samą charakterystykę silnika jak ZX-7R. Tak sie sklada ze jezdzilem ZX-7 i podobnie jak w innych 3/4 jazda zaczyna sie gdzies od 6-7 tys. obrotow. Nie oznacza to ze ponizej jest mega zamuł bo to nie sa dwusuwy, ale po prostu chcac jezdzic dynamicznie nalezy trzymac go wyzej.

Problem z charakterystyką oddawania mocy mialy modele 91-92 (wersja ZX 750 J), trzeba bylo je wysoko kręcić żeby dobrze latały. Poza tym silniki byly malo przyjemne i kaprysne. Tym modelem nie jezdzilem, wiec pisze to co czytalem. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam:)

CZytajac posty natrafiłem sie na to że zxr jest awaryjnym sprzetem... Co macie na myśli??

Zastanawiałem sie nad kupnem na przyszły sezon ale skoro jest taki awaryjny to chyba sie wstrzymam....

I mam jeszcze jedno pytanie: Czy zxr 750 to dobry motor żeby zacząć "przygode" ze scigaczami??(do tej pory jeździłem na Ktm lc 4 660 super moto,)Wcześniej na Husqvarnie Te610)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZXR 750 jest wdziecznym okazlaym sprzetem... przyklejony do asfaltu za sprawa polozenia srodka ciezkosci bardziej z przodu co znaczy ze sie go idealnie i pewnie prowadzi... osiagi zadowalajace, hamulce bardzo skuteczne. Kumpel ma ostatni wypust ZXRa 750 z roku 1996 na ktorym mialem okazje nabic "kilkadziesiat" kilometrow.

 

Dla zainteresowanych podaje stronke o ZXR 750 gdzie mozna zassac dobre filmy o tym wlasnie motocyklu.

 

http://www.seventy6er.de/

 

pozdrawiam zxrowiczow

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Sory, że rozdłubuje ten temat. Zastanawiam się nad zakupem tego właśnie modelu. Przyznaje że najbardziej urzeka mnie jego wygląd i kastowość. Zastanawia mnie tylko parę rzeczy. Do którego roku był robiony ten model z dwoma "kwadratowymi" lampami. I czym się różnił technicznie od poprzednika. I takie pytanko czy nadał by się an pierwsze prawdzie moto. Do tej pory jeździłem kilka sezonów 125 2t i jakieś małe przygody z Hornet900 i SC33. Z góry dzięki za pomoc, bo nie bardzo jestem w temacie Kawasaki.

Edytowane przez Misiek125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...