Skocz do zawartości

Kto wie coś o KAWASAKI ZXR 750R??


Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Macie racje jest stary i do świrowania się nie nadaje ale lubie ten motocykl i narazie a raczej na pewno go nie zmienie.(za dużo poszło kasy - przynajmniej jak dla mnie)
tak jak rozmawialiśmy umnie taka sam sytuacja zielone jest PIĘKNE!

Narazie jest na 2 ale to już coś :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak sobie teraz pomyślałem,że zamiast ograniczać się do jednego modelu,lepszym wyjściem byłoby stworzenie jakiegoś klubu miłośników motocykli Kawasaki?? Zorganizowanie jakiegoś zlotu integracyjnego w celu rozeznania się w sytuacji itd. Co o tym sądzicie??

 

Pozdrawiam :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO! no to nie wiem ilu nas juz jest ale ja dochodze do clubu mam zxra 750 z 94r czerwono-czarno-srebrny i tez bardzo jestem z niego zadowolony tylko myslalem ze taka pojemnosc to idzie sama na gume a tu zonk motorek ciezki i powiem ze ja np to mam maly problem z postawieniem go i przejechaniem metrow na kole a juz na przednim to zero wogole nie moge oderwac tylu... ale poza tym to fajna maszynka. moze byc adres klubu www.kawa-club.org i nie musi koniecznie zrzeszac tylko uzytkownikow Kawy ale wogole motorki-przecinaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie jest zdlawiony bo mialem cbrke 400RR i ona miala ok 70PS a w porownaniu z zxr to inny swiat :) dzieki sprobuje stanac na tylnych stopkach to napewno pojdzie na gume :) tylko jak zrobic zeby pozniej jechac na tej gumie konczy sie jedynka i co dalej zmiana na 2ojke bez sprzegla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...