Skocz do zawartości

Aplilia ETX 125 cc


Lifan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:banghead: Witam mam problem jak wyzej w temacie z motorkiem koncernu aprlilia ETX 2000.r problem tkwi w tym ze nie moge jej odpalic raz mi sie udalo po podgrzaniu swiecy ale tylko dala dwa lub trzy odeechy i to by bylo na tyle. Moj znajomy sugeruje na przepuszczanie uszczelki na filtrze powietrza ale ja mysle ze to cos innego poniewarz motorek pierwszy raz zgasl mi podczas jazdy i wyglondalo to tak jakby zostalo odciente doplyw bezyny ale niestety tak nie bylo bo bezyna jest tloki i cylindry wszystko jest nowe takze zadne uszczelki lub inne podzespoly na silniku odpadaja takze wyjolem i przedmuchalem gaznik sadzac ze jest w nim jakies zabrudzenie ale rowniez byl czysty takze jestem w kropce.Dodam ze przed naglym zgasnieciem mialem na motorku niegroznie wyglondajacy slisg po zboczu rowu melioracyjnego miedzy polami ale moto niema jakis szczegulnie mocnych uszkodzen od tego upadku to byl by pierwszy problem jaki mam. Drugi to elektryka odnosi sie to glownie do migaczy jeden miga normalnie a drugi czyli prawy wlaczy sie mignie raz i wszystko brzeczy a migacze sie pala a nie mrugaja i takze znajomy mi poradzil zebym wymienil bezpieczniki na slabsze bo moze być jakieś przeciążenie takż niewiem jeśli moge liczyć na waszą pomoc to bardzo bym poprosił o pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ... miałem podobny przypadek z Chińskim quadem ... było tak że kolega wpadł nim do rowu ( wygięła się tylko kierownica ale z niewiadomych przyczyn nie odpalał ) ... Iskra była sprężanie git ... A okazało się że przy upadku pękła cewka zapłonowa ( i dostała przebicia na masę ) . Na suchej świecy iskra była a po założeniu 4 cykle i silnik gasł .... sprawdź elektrykę . :icon_biggrin: pozdrawiam i życzę miłej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki nie omieszkam sprawdzic dzieki za odp;Tak cewka jest w pozadku swieca po odpaleniu jest sucha paliwo jest wiec nic z paliwem sie nie dzieje migacze po zgaszonym silniku nie mrygaja i z zapalonym bylo to samo lewe dzialaja a prawe mrygna raz i sie ciagle swiecą

Edytowane przez Lifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z migaczami tak jest na odpalonym silniku na zgaszonym czy zawsze ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za usiłowanie pomocy doceniam to ale temat można zamknąć bo sam doszedłem o co Biegało

 

Jeżeli założyłeś temat, a teraz sam doszedłeś o co biegało, to należałoby się wyjaśnienie, przed zamknięciem tematu. Choćby gwoli informacji dla innych, którzy mogą mieć podobny problem. O szacunku do tych co usiłowali ci pomóc, już nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO masz racje pardone z usilowaniem odpalenia motocykla sie uporalem bylo to nieszczelna komora filtra powietrza ktory przepuszczal za duzo powietrza kolo uszczelki i to powodowalo problem a migacze blahas sprawa wymienilem nowe bezpieczniki i gra gitarka:D mysle ze dosc dobrze opisalem moj problem i wyjasnilem co tak naprawde bylo problemem w tym oto modelu wspomnianym wyzej w temacie

(za bledy ale sie spieszylem:?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...