Skocz do zawartości

Kamerka na kask


Rekomendowane odpowiedzi

A jakie mocowanie są do zamontowania Gopro z boku kasku __Kupilem Hero 960 i mogę tylko na górę albo jest ten element co można kamerkę na siebie skierowaĆ. A czy może jest to ten J+Hook ??

 

Tego w wyposażeniu tego modelu nie ma, stąd niższa cena - coś za coś.

 

 

Kątowy montaż nie jest jednak jakoś przesadnie drogi - znajdziesz ofertę na allegro.

 

 

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=CPfo9D36Et0

 

Gopro Hero 960 HD kąt widzenia 180 stopni , 844 zł nie ma potrzeby HD PRO HERO gdyż przy najwyższej rozdzielczości 1080 p mamy kąt tylko 127 stopni, a kosztuje 1300 zł. Polecam temat, jak mówią różne rzeczy przerabiałem, ale to jest naj. Kupione na allegro z gwarancją na 2 lata, koplet dodatkowych mocowań, w tym ten przegubowy na bok kasku 99 zł :). Dziękuje...

 

PS. W linku proszę przestawić sobie na 720p (HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie przejrzałem ten temat i wniosek jaki mi się nasuwa - lepszej kamery niż ta GoPro HD za ok. 850 zł w tej chwili na rynku nie ma. oczywiście biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, a nie jakieś kosmiczne sprzęty za parę tysi:) Czy może jest coś tańszego w podobnej jakości? Zaznaczam, że szukam kamery do turystyki, nie do off roadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze nic lepszego za taka kase nie dostaniesz.Wiem,ze boli taki wydatek ale kolega kupil cos taniego a potem znowu podobne...i zaluje.

Ja kupilem contour ze wzgledu na wszystko co ma :biggrin: ale dzwiek ma do d... :sad:

Ciagle walcze by to wyciszyc.

Na alledrogo widuje sie wynalazki,moze i troche taniej ale ryzyko jest,ze nie bedziesz zadowolony.Ja uzywam tej kamerki do turystyki i dzis napewno nagram fajny filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, potrzebuje waszej pomocy w doborze kamery , którą mocuje się na kasku , jeżdżę na crossie i mam pytanie do was którą kamerę polecacie GoPro Hd czy może ContourHD a może znacie jeszcze jakieś inne sprawdzone kamery?

 

Contour ma kiepska obudowe, podczas testu kamera wylamala sie, Obudowa zniszczona.

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecę gopro. Kamerka ma naprawdę jasny, szerokokątny obiektyw (170 stopni).

Na plus: bardzo dużo różnych dodatków, akcesoriów, uchwytów, itp.

Na minus: razem z obudową jest trochę duża i czasem na kasku może przeszkadzać, ale to zależy w którym miejscu się ją montuje (ja preferuję montaż z boku, a nie u góry kasku).

 

 

 

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam GoPro, ponieważ sam ją użytkuję i mogę ją polecić bez wahania. Super jakoś i duże pole nagrywania. Co do tej niewygody to w sumie troszkę prawdy w tym jest ale mimo to warto ją kupić.

 

Ja osobiście mam ją tradycyjnie na górze kasku; próbowałem robić filmiki montując ją z boku ale "dziwnie" się czułem. Jak kto woli :flesje:

 

Czekamy na filmik :D Pozdro

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...