Skocz do zawartości

Honda cb 450s 89r jaki inny silnik pasuje albo gdzie kupic silnik POMOCY!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Honde cb 450 s z 1989 roku Przy kupnie motocykla sprzedawca poinformowal mnie ze wymienial i wlewal nowy olej do pelna...Po przejechaniu motorem 1200km nagle poczulem szarpniecie i stukot z silnika okazalo sie ze zostalem wprowadzony w blad za co musze teraz cierpiec...niezwlocznie pojechalem do fachowca ktory doradzil zebym nie bawil sie w naprawe bo koszta przekrocza dwie trzecie wartosci motoru...taka wycene dostalem od innych magikow i postawnowilem kupic uzuwany silnik lub dolna czesc silnika pod głowica. ale na allegro ani nigdzie indziej nie moge znalezc... moze latwiej bedzie kupic inny silnik pasujacy do ramy jesli ktos wie co bedzie pasowac do niego lub gdzie mozna dorwac orginalny hondy prosze o odpowiedz!to moj pierwszy motor i nie zdazylem sie nawet nacieszyc!nie jestem tez znawca wiec prosze doswiadczonych o podpowiedz!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale w takiej starej padlinie nie sprawdzałeś oleju przez 1200km?? Stary, te silniki potrafią wypić stan oleju od max. do min. w 250-300 km, a Ty 1200km?! Miałem taki sprzęt, to wiem o czym mówię.

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale w takiej starej padlinie nie sprawdzałeś oleju przez 1200km?? Stary, te silniki potrafią wypić stan oleju od max. do min. w 250-300 km, a Ty 1200km?! Miałem taki sprzęt, to wiem o czym mówię.

 

Smutne ale podzielam opinie kolegi...maja swoje lata i trzeba o nie dbac jak o swoich dziadków :bigrazz:

Moja też podjada i jestem tego świadomy,tyle że w XJ jest kontrolka niskiego stabu oleju wiec choć to po czesci ratuje przed twoim przypadkiem!

 

Powodzenia w poszukiwaniach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...