Skocz do zawartości

Odblask od kierunku (Chopper XT50Q)


skomor1996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie (Sorry za zły dział) Mam Choppera XT50Q i mieszkam na wsi. No na wsi jak to na wsi, DZIURY;/

No i po tych dziurach zgubiłem jeden odblask od kierunku. A w sklepie powiedzieli że odblasku nie kupię jeśli już to całe 4 kierunki (ok. 80zł).

 

 

Bo na allegro są za ok.15zł ale 1 sztuka;/ To mi się nie opłaca kupować za 60zł kierunków przez 1 odblask

 

Jak by ktoś miał taki odblask lub 1 kierunek to prosił bym o kontakt na gg 23768726.

 

A co do odblasku (kierunku) to taki jak na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=qxP_AsSFqgE

Edytowane przez skomor1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogę ale na allegro nie ma takich samych jak od nowości sa;/ Są inne a nie bd jezdził z trzema takimi i jednym takim;/

Jak bym miał takie problemy jak ty to bym był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

 

Pomóżcie forumowiczowi dobrac odblask do czopera :cool:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał takie problemy jak ty to bym był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

 

Pomóżcie forumowiczowi dobrac odblask do czopera :cool:

 

 

Dokładnie masz problem jak kobiety w ciąży , płakałeś jak zauważyłeś ze Ci odleciał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie masz problem jak kobiety w ciąży , płakałeś jak zauważyłeś ze Ci odleciał ?

 

 

Yhy... i myślisz że śmieszny jesteś??? Mi to wisi ale ojciec już nawijał że nie szanuje motoru...

 

 

Kup dwa i załóż nowe tylko z przodu lub tyłu. I masz jeden kierunek w zapasie.

 

 

No też nad tym wcześniej myślałem... No co prawda profesjonalnie nie będzie to wyglądać ale na pewno lepiej niż teraz;]

No to chyba najlepszy pomysł;]

 

Dzięki za fatygę;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...