Skocz do zawartości

No i kupiłem


Horb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego dziwoląga jeszcze nie widziałem.Przednia ruchoma szybka wymiata.

Pytanie - ile ma na wysokośc ten motocykl ? Bardzo jest wysoki czy tylko na zdjęciu tak wyszło albo ma jakieś kółeczka małe ?

 

Bardzo niski nie jest: 850 mm. Ale w praktyce jest na tyle lekki, że super się prowadzi. Nie powinnam może tak Horbowi słodzić, ale jeździ się na tym genialnie :) Zrobiłam 250 km, włącznie z jazdą po żwirku i dziurach i z przeciskaniem się między samochodzmi w korku. I... w mieście wygodniej, niż na moim. Ale ciiii.... ;)

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Horb!!!! :buttrock: Niech się dobrze i bezawaryjnie sprawuje :buttrock: :icon_mrgreen:

 

p.s. Uprzedzając pytania innych, Mój STek już lata, wszystko działa i właśnie wróciłem z małej rundki po Wawie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się Ducati ale Multistrada przypomina mi Fiata Multiple, przepraszam ze kogoś uraziłem tym postem

Mnie na pewno nie. Mi się Multipla podoba, jest tak brzydka, że aż ładna. I szczerze mówiąc też miałem w pierwszej chwili takie skojarzenie. :wink:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kurcze to ducati ma naprawdę ciekawe konstrukcje. Myślę poważnie o przejściu na tą markę w przyszłość tylko boję się opinni o psujności tej marki

Wiesz jak to jest z opiniami. Takie zdanie o tej marce to mają ci co na Ducati nie jeżdżą ale słyszeli, że te moto się psują. Jakby Ducati tak się psuło jak głoszą mądrości ludowe to ta firma już dawno zniknełaby z rynku. Kłopot to bywa z czasem oczekiwania na części i tyle.

Ale za to jak się na nich jeżdzi :buttrock:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...