Skocz do zawartości

krym przez rumunie


piotrrs5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4-5 wrzesnia planuje cos takiego

 

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...043&ie=UTF8&z=6

Szukam chetnych na wyjazd.

Na dzien dzisiejszy leca 2 motocykle(gs1100 i k12s)i3 osoby .Przewidywany czas 2 tygodnie.

Wiecej szczegolow dopisze jezeli bedzie zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam

Piotr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ciekawe czy pojechali,

 

Do "podroznikow-gawedziarzy" raczej nie nalezymy takze pojechali i przyjechali :crossy:

Wyszlo przeszlo 6kkm przy roznej pogodzie i nawierzchni. Motocykle urabane syfem po pachy, ale nic po dziurach na szczescie sie nie urwalo i nie zgielo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie zebralem w sobie i wybralem kilka zdjec ,moze ktos bedzie mial inspiracje przy planowaniu wyjazdu w tamte strony.

 

http://picasaweb.google.pl/piotrrs5/NowyFolder#

 

Ogolnie wyjazd udany,zbaczylismy fajny kawalek swiata ,ale na ukraine chyba juz sie nie wybierzemy.Pomimo naprawde wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc to jednak 3 swiat.Brud i "inna"kultura psuja wrazenie,do tego milicja i sluzby graniczne skutecznie zniechecaja do ponownych odwiedzin.

Zupelnie inne odczucia jezeli chodzi o rumunie;stosunkowo dobre drogi,podejscie do turystow, itp sprawiaja ,ze czuje pewien niedosyt i pewnie jeszcze tam kiedys wroce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne ale znacznie lepiej się ogląda jak są opisy. Część udało mi się rozpoznać a reszta jest tajemnicza :icon_mrgreen:

Mam nadzieje, że relacja jakaś będzie w przyszłości.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca,wiem ,ze najlepiej sie oglada foty z komentazem ,ale jak napisal ural nie jestesmy "podroznikami -gawedziazami".Fotki wkleilem bo moze sie komus spodoba i bedzie mial dodatkowa motywacje zeby sie wybrac w tamte rejony.Relacje musialby napisac ktos obdazony pewnal lekkoscia piora zeby byla atrakcyjna a ja nie czuje sie na silach.

Co do winka to akurat tego nie probowalismy ,ale inne i owszem :wink: Nie ma to jak dobre biale winko (zimne)zmieszane z woda w goracy dzien :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumunia generalnie zaskoczyla mnie bardzo pozytywnie.Wiekszosc drog w przyzwoitym stanie a zdazaly sie wcale niezadko odcinki o naprawde super nawierzchni.Oczywiscie ,sa tez miejsca ,gdzie "miodu nie ma"ale bylem przekonany, na podstawie opisow,ze bedzie znacznie gorzej.Pokusilbym sie nawet o twierdzenie ,ze stan drog jest podobny do drog w Pl.

Co do samej Transfogarskiej to odcinek od strony poludniowej(od tamtej strony wjezdzalismy)jest dosc kiepski.Im dalej na polnoc tym bylo lepiej.Jedyna niedogodnoscial jest cos w rodzaju drobnej tarki (takiej jak po frezowaniu asfaltu)idacej wzdloz drogi.Nie umiem tego odpowiednio opisac ,ale w glebszych pochyleniach kolo potrafilo uciekac na zewnatrz zakretu.

Sama trasa jest naprawde warta zobaczenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...