Skocz do zawartości

kierunki w hondzie xr


marcin1722
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witak koledzy mam kolejne pytanie tak jak pisalem wczesniej przerobilem honde xr 650r na supermoto smigam troche po miescie i wypadalo by zalozyc kierunkowskazy tak tez zrobilem kupilem kierunki 23w i niestety je spalolo chcial bym sie dowiedziec czy wie ktos jakie maja byc zalozone orginalne kierunki ile maja w pozdrawiam yo-yo :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie podłączyłeś z tymi kierunkowskazami ?? xr aku nie ma ?? tu nie chodzi o moc kierunkowskazów tylko zapewnie coś źle podłaczyłeś

 

elektroniczny przerywacz jest dużo bardziej delikatny i awaryjniejszy od mechanicznego nie polecam.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że właśnie źle podłączyłeś. tam jest prąd stały i musisz go podłączyć - do - + do + tzn. - to jest masa a + to jest prąd idący z silnika . proponowałbym pociągnąć prąd od świateł i do przełącznika od przełącznika tym jednym kablem pod kierunek a masę wziąć z ramy a i sprawdzić jakie tam jest napięcie o ile się nie mylę to 12V i kupić takie żaróweczki ale nie o za dużej mocy pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że właśnie źle podłączyłeś. tam jest prąd stały i musisz go podłączyć - do - + do + tzn. - to jest masa a + to jest prąd idący z silnika . proponowałbym pociągnąć prąd od świateł i do przełącznika od przełącznika tym jednym kablem pod kierunek a masę wziąć z ramy a i sprawdzić jakie tam jest napięcie o ile się nie mylę to 12V i kupić takie żaróweczki ale nie o za dużej mocy pozdr

Wiesz, że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele, a jak nie masz pojęcia to nie pisz nic bo to nie forum dla wróżek.

 

Problem Twój polega na złym podłączeniu.Przy instalacji bez akumulatora polecam Ci kierunki diodowe oraz przerywacz elektroniczny.Jest to stabilne i pobiera mało prądu, co w Twoim przypadku jest bardzo istotne.

Znajdź napięcie, którym zasilisz przerywacz, po stacyjce. Elektroniczny przerywacz ma trzy wyprowadzenia. Jedno to masa, na drugim podajesz napięcie zasilania a trzecie idzie do przełącznika kierunku na na pin 0. Piny L,P do stron kierunków połączonych równolegle i oczywiście do plusa led .

Jeśli coś jest niejasne to napisz z czym masz problem.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy zrobilem wlasnie tak jak kolega zaxson123 napisal i bylo wszystko w porzo do mometu wlechania w bardzo delikatny teren nie wiem czy to czasami nie od drgan ta awaria a powiem szczeze jest to sprzet do chwilowego przemieszczania sie po drodze i poszedlem po najmniejszej lini oporu i kupilem jakies chyba chinskie kierunki patrzac po wykonaniu i cenie ok 20 zl szt nie wiem co z tym teraz zrobic bo motorsowi do twarzy :crossy: akurat z tymi kierunkami a problem caly czas jest teraz liked to sie za to zabiore :icon_twisted: pozdrawiam dam znac czy szystko gra po likedzie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Twój polega na złym podłączeniu.Przy instalacji bez akumulatora polecam Ci kierunki diodowe oraz przerywacz elektroniczny.Jest to stabilne i pobiera mało prądu, co w Twoim przypadku jest bardzo istotne.

Znajdź napięcie, którym zasilisz przerywacz, po stacyjce. Elektroniczny przerywacz ma trzy wyprowadzenia. Jedno to masa, na drugim podajesz napięcie zasilania a trzecie idzie do przełącznika kierunku na na pin 0. Piny L,P do stron kierunków połączonych równolegle i oczywiście do plusa led .

Jeśli coś jest niejasne to napisz z czym masz problem.

 

 

napisałeś mniej więcej to samo co ja więc wiesz.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...