Skocz do zawartości

Dom Dziecka Wąsy-Falbogi - Akcja


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli do tego czasu zakończę przywracanie moto do stanu używalności, to na pewno się pojawię (ewentulanie ktoś mnie weźmie na plecak? :D)

Przekaże info dalej, na inne fora.

 

Pozdr.

 

Witam :buttrock:

To chyba jakaś zła passa z tymi przywracaniami i przewróceniami, a potem najgorszy ten powrót do używalności.

Mnie 17-go we wtorek pod firma w której pracuje "BLONDYNKA" co zawracała w podjeździe mojej firmy nie zmieściła się we wjazd i wjechała we mnie. :banghead:

Uderzyła w numer rejestracyjny po pchęła do przodu motorek, a ten po złożeniu się nóżki bocznej jebut na glebę na lewy boczek :evil:

Potłukł się jak dziecko na chodniku straty to 1724 złote wycenione przez service Kawasaki. ile odda ubezpieczalnia poczekamy do wtorku 24.08. Na pewno mnie okradną z kasy :evil:

Wszystko w jednej chwili legło na ziemi z moją duszą również :icon_twisted:

I tu zostało urażone moje EGO :icon_twisted:

Pozdrawiam :buttrock: i to przestroga gdzie parkujecie :icon_biggrin:

 

 

 

:crossy:

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś, Ty się już nie przewracaj, nie wjeżdżaj zamyślonym (czyt. rozmarzonym) blond Kobitkom pod koła ;) A tak na marginesie... Wszyscy wyczerpaliście już limity uszkodzeń motongów i swoich, własnych cielesnych :P ;) Do zakończenia sezonu i schowania swoich maszyn po garażach, spokój ma być w szeregach :D Ładnie i bezawaryjnie smigać, plissss :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wiedział, ale KITKA po części opowiedział też przyczynę "skasowania" mojej Suzany.

Sąsiadeczka przed samym domem mi ją przewróciła, po czym jeszcze najechała. Rzeczoznawca dopiero dziś się pojawi...

 

Pszczółeczko, weźmiesz mnie na plecak, tak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wiedział, ale KITKA po części opowiedział też przyczynę "skasowania" mojej Suzany.

Sąsiadeczka przed samym domem mi ją przewróciła, po czym jeszcze najechała. Rzeczoznawca dopiero dziś się pojawi...

 

Pszczółeczko, weźmiesz mnie na plecak, tak? :D

 

Irysku, jeśli nie Pszczółeczka (ale łąką powiało) to ja Cię mogę zabrać :) tylko przedtem potwierdź na priv, żeby mi mail przypominacz przyszedł :)

 

a czy mamy w planach w tym roku Dalibora? czy coś przegapiłem? :)

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

No to postanowione, od dziś się nie przewracamy i stawiamy moto tak aby trudno było je rozjechać.

Jeżeli chodzi o Dalibora, to nic mi na ten temat nie wiadomo, ale w każdej chwili możemy coś ogarnąć :-). Na razie staram się dopiąć wszystko na ostatni guzik z Falbogami.

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

No to postanowione, od dziś się nie przewracamy i stawiamy moto tak aby trudno było je rozjechać.

Jeżeli chodzi o Dalibora, to nic mi na ten temat nie wiadomo, ale w każdej chwili możemy coś ogarnąć :-). Na razie staram się dopiąć wszystko na ostatni guzik z Falbogami.

 

Florek

 

Yo kierwoniku!

A wiesz może coś w kwestii Domu Dziecka na Korotyńskiego?

Regs,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to postanowione, od dziś się nie przewracamy i stawiamy moto tak aby trudno było je rozjechać.

Kto by pomyślał że przed samym domem, na osiedlu zamkniętym, uliczce wewnętrznej sąsiadka mi przejedzie moto? "Bo czujnik cofania nie zadziałał!"

 

green - dziękuję za ofertę, odezwę się jeszcze na PW ;)

 

Rozesłałam info na kilku forach - mam nadzieję że trochę osób się zjawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Korotyńskiego, to też nic mi nie wiadomo, czy jest tam coś organizowane w najbliższym czasie. Jak była tam jakiś impreza to zawsze było info na FM.

 

Jeżeli pogoda dopisze i będą chętni możemy coś zorganizować na początku października - ale to może w innym wątku :-p

Edytowane przez Florek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Tak patrze na tytuł tematu i jakieś znajome miejscowości widzę. Nie wiedziałem że "koło mojego domu' jest dom dziecka, aż wstyd. Jak będę w domu 11-stego to na pewno wpadnę. Napiszcie jeszcze proszę o której będziecie na miejscu w Falbogach, żebym za wcześnie nie przyjechał.

 

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Baaaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być z dziewczyną. Niestety ja muszę uważać na pogodę. Jeśli będzie ona dość dobra to będę na 100%. Nie wiem jeszcze jak grafik na przyszły miesiąc ale w razie czego postaram się go zmienić.

 

PS: Ja niestety nie będę mógł wozić dzieciaków z racji beznadziejnie usytuowanych kierunków z tyłu które połowa pasażerów mi wyłamuje. Jeśli do tego czasu zmienię ich lokalizację to czemu nie.

 

PS2: Nie wiem czy kolega Marcin się wpisywał już ale też przyjedzie gdyż sam mi o tym powiedział i znając życie ktoś się do nas dołączy. Pozdrawiam i do zobaczenia na ustawce ;p

 

 

AHA, jaka to stacja ma być ? Tzn nazwa. Orlen, BP czy inny wynalazek ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na miejscu będziemy na pewno o 11:30.

Stacja to kiedyś był CPN w bardzo charakterystycznym kształcie, jest to ostatnia stacja na wylocie z Wa-wy (widać na mapce). Teraz chyba Orlen.

 

Pogoda będzie dobra na 100%! Już zamówiona i zaliczka zapłacona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być z dziewczyną. Niestety ja muszę uważać na pogodę. Jeśli będzie ona dość dobra to będę na 100%. Nie wiem jeszcze jak grafik na przyszły miesiąc ale w razie czego postaram się go zmienić.

 

PS: Ja niestety nie będę mógł wozić dzieciaków z racji beznadziejnie usytuowanych kierunków z tyłu które połowa pasażerów mi wyłamuje. Jeśli do tego czasu zmienię ich lokalizację to czemu nie.

 

PS2: Nie wiem czy kolega Marcin się wpisywał już ale też przyjedzie gdyż sam mi o tym powiedział i znając życie ktoś się do nas dołączy. Pozdrawiam i do zobaczenia na ustawce ;p

AHA, jaka to stacja ma być ? Tzn nazwa. Orlen, BP czy inny wynalazek ? :D

 

 

 

 

Spokojnie bez stresów zawsze będą Ci co będą wozili dzieciaki :crossy: , a to jest dla nich ogromna frajda :clap: .

Jak nie Ty to są inni i spokojnie Kolego :icon_biggrin: mu Cię zastąpimy :biggrin: :clap:

 

 

 

 

Ps. Motorek poszedł do skasowania to info dla znajomych :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: !

 

 

 

 

----------------------------------

:crossy:

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chetnie pojechala... gdybym miala motor :biggrin: a ze nie mam to coz.. tak czy siak postaram sie wplacic pare groszy, ale po wyplacie, bo narazie to sie sama zapozyczam u ludzi... :rolleyes:

swoja droga to bardzo fajnie ze organizujecie takie akcje, powodzenia! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...