Skocz do zawartości

Suzuki Bandit 650SA czy Suzuki V-Strom DL 650A ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, stoję przed zakupem pierwszego motocykla i mam dylemat, pojeździłem popatrzyłem i chciałbym wybrać któryś z w/w motocykli tj. Suzuki Bandit 650SA lub V-Strom DL 650A. Na jego zakup przeznaczam do 20 tys. zł, aczkolwiek nie chce aby była to maszynka starsza niż 3 lata. Jest to pierwszy motocykl także myślę że moc będzie wystarczająca :cool: bardzo proszę o opinie i porady.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też, do czego potrzebny Ci motocykl. Na miasto poręczniejszy Bandit.

DL za to da sobie radę po szutrze i w leciutkim terenie, a i na asfalcie dobrze mu idzie. Będzie też wygodniejszy na dłuższe wyprawy, o komforcie podróży pasażera nie wspominając - jest w końcu większy od Bandita.

Przymierz się, na którym jest Ci wygodniej, rozważ wszystkie za i przeciw...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, stoję przed zakupem pierwszego motocykla i mam dylemat, pojeździłem popatrzyłem i chciałbym wybrać któryś z w/w motocykli tj. Suzuki Bandit 650SA lub V-Strom DL 650A. Na jego zakup przeznaczam do 20 tys. zł, aczkolwiek nie chce aby była to maszynka starsza niż 3 lata. Jest to pierwszy motocykl także myślę że moc będzie wystarczająca :cool: bardzo proszę o opinie i porady.

Pozdrawiam

Witaj. Na swój pierwszy moto wybrałem V-Stroma 650. Gabarytowo duży , pozycja bardzo wygodna idealny na długie trasy! Ochrona przed wiatrem i deszczem b.dobra. Moc silnika wystarczajaca.

Przejechałem tym moto 4800 km byłem we Włoszech jeżdziłem po górach plus miasto oraz weekendowe wypady za miasto , moje uwagi:

Przy predkości pow.120 km/h i wietrze szyba powoduje że moto wpada w wibracje , przenosi się to na kask ale po zastosowaniu fabrycznego deflektora można to wyeliminoeać!

Po zatankowaniu do pełna {22L!} trzeba uważać przy manewrowaniu w mieście i na parkingu znacznie się podnosi środek ciężkości!

Na wysokich obrotach dźwięk silnika jest nie przyjemny. A zawieszenie jest miękkie i nie gwarantuje bezpieczeństwa .Moto pływa w zakrętach.Spalanie na poziomie 5L! Teraz wiem czego oczekuję od moto a V-Strom wprowadził mnie do wspaniałej przygody pt. Turystyka motocyklowa!

Uważam że to b.dobry motocykl na początek wybacza wiele błędów. Ja mam 175 cm wzrostu i stąd kłopot z manewrowaniem.

Pozdrawiam Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...