Skocz do zawartości

Skradziono HD Electre Glide


cubamen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sezon w PL to widzę, że istna plaga. sk***ysyny. U mnie w mieście był kiedyś taki chłopaczek co się pare razy chwalił, że podprowadził komuś sprzęta, jak będe w domu to mu chyba zorganizuje niebieski wjazd na chate, może coś jeszcze ma. Powodzenia w poszukiwaniach

Powienienieś to zrobić po pierwszym razie!

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro za 3 stówki można kupić lokalizator GPS. Kupujesz, wkładasz karte sim i w każdej chwili poprzez wysłanie SMSa na numer lokalizatora możesz dostać współrzędne(dokładność do 5 metrów).

 

Wystarczy tylko dobrze ukryć w aucie/moto i jakieś zabezpieczenie zawsze jest.

 

 

Na tym samym allegro mozna tez zakupic zagluszacz sygnalu gps i jestem pewny ze sa oni w niego wyposaznieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie kazdy zlodziej jest taki przewidujacy szczerze mowiac to oni raczej tepawi sa i bardzo mozliwe ze takiego czegos nie maja wiec zawsze lepiej takie cos zalozyc

 

 

Stwierdzenie, że "każdy złodziej jest tępawy" jest mocno na wyrost. Hakerzy to też złodzieje, a tępawi nie są. Kradzież najnowszego auta z milionem zabezpieczeń wymaga wiedzy i inteligencji, a jednak te auta giną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie kazdy zlodziej jest taki przewidujacy szczerze mowiac to oni raczej tepawi sa i bardzo mozliwe ze takiego czegos nie maja wiec zawsze lepiej takie cos zalozyc

 

 

Tępawi złodzieje zwykle siedzą w pierdlu. Dali się złapać bo są właśnie tępi. Złodziej jest cwany i kumaty, tylko że przeważnie bez wykształcenia i "ogólnego rozumu" jaki mają przeciętni obywatele.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:icon_evil: I tu jest problem Casco jest pewnie ze jest :icon_exclaim: A złodziej jak to złodziej ch*j złamany jak bym złapał złodzieja sam w moim garazu to ( hmmmmmm pomarzyc dobra rzecz ) zwiazał był go wcisnął do kanału jak by z dobe odleżał to by skruszał do dyskusji nad zadoscuczynieniem :icon_evil: jak go policja złapie ( ponoc cuda sie zdazaja ) to jakos tam odpokutuje :icon_evil: gorsi sa ci złodzieje co mnie teraz w majestacie prawa opier***** . Przy zawieraniu polisy nie podałem zadnych dodatków a wiec wycenili ja standardowo na 66 tys ja nie zakładałem ze mi zginie a wiec zaokragliłem w dól do 60 tys :icon_evil: fakt faktem była warta min 70 :icon_arrow: niestety wiadomo jak jest na umowie zakupu wpisałem rowniutko 50 :icon_evil: i tu jest ból :icon_evil: i jeszcze ku*****a załozyłem całkiem nowe gumy przejechałem na nich max 500 km :icon_evil:

 

 

 

a wiec tak jak pisałem złodziej to nie jest najgorsze co moze człowieka spotkac :icon_evil: jak wspomniałem wycenili na 66 tys ubezpieczyłem na 60 tys a dzis przelali mi odszkodowanie w wysokosci 43 tys . Jak by ktos ubezpieczał to tak wylicza PZU

Edytowane przez cubamen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: Cholera jak w temacie w nocy z 07,08,2010 na 08,08,2010 zaje......li mi HD Electra Glide FLHTCU z garazu na mojej posesji tj Luzino woj Pomorskie powiat Wejherowo kolor ciemna wisnia nr VIN 1HD1FC4137Y698430 niestety zadnych znakow szczegulnych nie miala :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

 

cholera z nerwow zapomnialem dopisac rocznik 2007 poj 1600 6 biegowa skrzynia :icon_evil:

skurw...i ciebie namierzyli.myśle że pewnie kilka dni wcześniej kręcili sie w pobliżu i obcinke robili.to kolejna maszyna poszła w ich rączki,pare dni temu hajke też pociągneli na pomorzu,i kilka innych pewno też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi ubezpieczalniami tak jest,wycenią na ileś,a jak muszą dać to już niema tej wartości.

 

 

 

to odszkodoanie dzieki bogu i partii nie było przezemnie wypatrywane z głodu :icon_rolleyes: . Jednak cos takiego wku.............a umowiłem sie juz z firma zajmujaca sie odzyskiwaniem takich nie za bardzo uzasadnionych potracen nic sie nie wpłaca podpisuje tylko upowaznienie i biora 20 % odzyskanej kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odszkodoanie dzieki bogu i partii nie było przezemnie wypatrywane z głodu :icon_rolleyes: . Jednak cos takiego wku.............a umowiłem sie juz z firma zajmujaca sie odzyskiwaniem takich nie za bardzo uzasadnionych potracen nic sie nie wpłaca podpisuje tylko upowaznienie i biora 20 % odzyskanej kwoty

wkurwi..,wkurwi...też już raz mnie tak załatwili,to sam sie okradłem z kół hehe i na swoje wyszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...