Skocz do zawartości

Czeskie LUŽANY k. Iczyna 27-29.08.2010


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po drodze polecam pocisnąć przez Jaworzyne Sl. (troche trzeba zboczyć) i odwiedzić http://www.muzeumtechniki.pl/ byłem rok temu, ciekawa nieduża kolekcja motocykli ale i same parowozy również ciekawe ... Pzdr. Panie Fisher jedź !

 

 

 

Dokładnie, również polecam kolekcję HD jaką tam mają, min. taka perełka jak motocykl przywieziony z Lwowa, gdzie stał zamurowany od września 1939 ! 100% oryginał z nakleją dealera(chyba z Krakowa). Jak ktoś chce z innej beczki to Kościół Pokoju w Świdnicy ... bez powodu nie jest na światowej liście dziedzictwa Unesco :)

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zlotu juz tylko dwa dni...

motor wyczyszczony, płyny sprawdzone, łańcuch nasmarowany...

już dłużej nie mogę.... niech jest juz piatek

Kamil. żebyś się nie ze*rał. Damy radę.

Ja wylatuję z Dzierżoniowa koło 12-13. Zależy jak ekipa z Rybnika doleci do Kłodzka. Jak coś to czekam na tel. Jeżeli jest ktoś chętny z okolicy to zapraszam. Tel. 513 128 129.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor wyczyszczony, płyny sprawdzone, łańcuch nasmarowany...

no i po co go czyściłeś?

i tak będzie gnoić cały weekend :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motoparty.cz/ jak w temacie, chcialbym sie wybrac tymbardziej , ze juz noga wydobrzeje wiec tak na zakończenie śierpnia było by miło. Jak bywacie na tym zlocie to piszcie swoją opinie. Pzdr :bigrazz:

 

hej.chłopaki od nas z Góry jadą o 16h w piątek jak coś.

no a na krotoszynie widzielismy sie.ja wrocilem busem.za@#$%łem łożysko na zdawczym.he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.chłopaki od nas z Góry jadą o 16h w piątek jak coś.

no a na krotoszynie widzielismy sie.ja wrocilem busem.za@#$%łem łożysko na zdawczym.he.

No to nieładnie

 

kurde ekipa się kroi a mnie komornik w dupe je*any udupił;/ czy oni musza byc tacy słowni

Jutro ostatnia nadzieja inaczej nie jade ;/

 

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda mnie martwi , po południu u nas cały czas pada , raz słabiej raz mocniej ale ogólnie za oknem ch**nia ... :( Ciekawe co weekend przyniesie.

Niechce Cie martwić ale do poniedziałku ma padać...

I nie robie Cie w konia jak to zwykle bywa oraz nie dogryzam an forum tak jak to Ty mi robisz :P

Mówię teraz absolutną prawdę

zresztą jak się rano obudzisz sam zobaczysz, a teraz ja ide spać :P

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie słońce sie przebija, nie jest źle, kupiłem i nabiłem nowe aku, teraz mocze chorą noge, pije kawe i sie zbieram. Mam nadzieje , że do zobaczenia u Pepików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas lać przestało. Przebija się słonko. Będe twardy i jadę bez względu na pogode, znając życie Czesi jak zwykle mają lepszą pogodę od nas. A jak na miejscu będzie błocko i nie będzie gdzie rozbić namiotu to najwyżej wrócę jeszcze dziś. Do zobaczenia.

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...