Skocz do zawartości

20 JUBILEUSZOWY ZLOT MOTOCYKLOWY W RADAWIE 20-21-22 sierpień 2010r.


Hipolit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strona zlotowa z pakietem informacji ;]

Dystans to 142km z Lublina.

Wjazd; 50zł kierowca 40 pasażer.

W cenie wjazdówki :

* 3 posiłki (kiełbasa pieczona, bigos, żurek)

* w niedzielę zestaw śniadaniowy dla uczestników zlotu

* piwo

* blacha

* naklejka zlotowa

* kupon na loterię do wygarania motocykl ROMET 250.

Myśleć i pisać jeśli ktoś się z góry zapowiada :bigrazz:

Roszczenia, pretensje, problemy narzekania i inne gorzkie żale nie do mnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się jeździ to 50zł to już standard za wjazd, jeśli w cenie jest jedzenie albo chociaż blacha lub koszulka to prawie po cenie wychodzi, jedz na Ukrainę na zlot, tam zazwyczaj wjazd kosztuje w przeliczeniu ok 80zł mimo że zarobki są nieporównywanie niższe, no tylko że na zloty przyjeżdzają raczej Ci których stać na motor więc i na ceny nie narzekają, choć trzeba przyznać że nawet jak na Polskie warunki to jednak trochę dużo.

W zeszłym roku w Radawie było naprawde zajebiście, mix ludzi bo na terenie jest camping dla wszystkich to i ludu było sporo, i Ksu grało więc nie mogło być źle, to i w tym roku trza się wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO CO CO??!! 50zł wjazd?! już myślałem, że biłgoraj to lokalny szczyt cenowy!

 

uhehehe zapomniałeś jak co było w 2006 :D (

)

jeśli będzie do kogo to chętnie dołączę

 

Ej no, na serio bez chamówy ;p

To że klopa wysadzili w powietrze w nocy, kolesia z namiotem na drzewa wpakowali to nic chamskiego przecież :biggrin: ;p

A ludzie tez uprzejmi jak sie karetka zakopała na plaży to wszyscy rzucili się do pomocy :cool:

Co do KSU to było super do połowy, potem jakoś ziemia zaczęła mocno przyciągac ;]

 

Co do samej ceny to wg mnie nie jest duża.

Biorę pod uwagę to że były darmowe prysznice, naprawdę dobre żarcie jak na warunki zlotowe no i niezłe zespoły.

A że ekipa lubelsko - podkarpacka dopisała to i zabawa była zaje**sta

 

A pojechać trzeba bo chłopaki z Leżajska obiecali samogon ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a wy znowu z tymi cenami... jak wam nie pasuje to nie jedźcie i tyle, na cenę biletu do kina tez narzekacie przy kasie... Stać cie na moto toi na wjazd na zlot też cie będzie stać. Nie zaczynajmy drugi raz tej samej głupiej dyskusji ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Kurde a wy znowu z tymi cenami... jak wam nie pasuje to nie jedźcie i tyle, na cenę biletu do kina tez

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

ŚWIETE SŁOWA :notworthy: :notworthy:

MELDOWAC KTO I KIEDY CIŚNIE A NIE PIE.........Ć O D.....E MARYNIE!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wyjechać około 17-18 jeśli wszytko dobrze pójdzie i uda mi się zebrać i naprawić moto.

Jeśli ktoś chcę jechać w grupie mniej więcej o tej godzinie to pisać i może inni dołączą w miejscu ewentualnej zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wybiera się z grillem na zlot bo nie wiem czy brać kratkę i saperkę :icon_question: :bigrazz:

 

Gdybym jechal, to wolalbym zebys bral... sam wiesz jakie ciekawe znajomosci zawarlismy przez grill :cool: I tym razem nie zapomnij o oleju parafinowym :bigrazz:

 

 

:offtopic: Widzialem, ze byly u Ciebie dwa ogniska... spaliles galezie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bylem na pierwszych zlotach w Radawie z 15-17 lat temu, wspomnienia do tej pory trzymają ;-) , teraz znów mam zamiar tam pojechać i przypomnieć sobie beztroską młodość. Mam zamiar wyjechać w piątek rano z Piaseczna kolo Warszawy. Czy ktoś wybiera się z okolić Warszawy?

Pozdrawiam

Marko

www.smwproject.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wezmę bo jechać pod namiot i nie zjeść kiełbaski z grilla albo ogniska to jak pić piwo z kufla z ułamanym uchem :icon_razz: olej tez postaram się zdobyć.

To jak jedzie ktoś od nas z działu :icon_question:

Marik u nas to większość jest a Lublina albo Lubartowa.

:offtopic: byłem i rozpaliłem jedną kupkę ale że była mała i mnie nie satysfakcjonowało to rozpaliłem tą dwu metrowa i to był ogień :icon_twisted:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...