Skocz do zawartości

VI SSSJ.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli pozwolicie :) to BydgostCity się pojawi w ilości 3 sztuk, z ustaleniami jak wcześniej :)

 

widzę że większość to :) "mietkie buły" ?! czyli mało nas będzie :(

 

buber, poproszę dokładny adres, taki który "MARIOLKA" załapie :)

 

dozobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pozwolicie :) to BydgostCity się pojawi w ilości 3 sztuk, z ustaleniami jak wcześniej :)

 

widzę że większość to :) "mietkie buły" ?! czyli mało nas będzie :(

 

Bezpiecznej podróży i udanego spotkania życzy "minetki but" :icon_twisted:

 

 

Wolkan kuruj się bo kto będzie zdjęcia robił :icon_razz:

 

Stefan mnie zastąpi, robi zdecydowanie lepsze zdjęcia :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pozwolicie :) to BydgostCity się pojawi w ilości 3 sztuk, z ustaleniami jak wcześniej :)

 

widzę że większość to :) "mietkie buły" ?! czyli mało nas będzie :(

 

buber, poproszę dokładny adres, taki który "MARIOLKA" załapie :)

 

dozobaczyska

No spoko, namiary poleciały, ale wygląda na to że będziecie jedyni.... jakby co, to coś się na miejscu wymyśli :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 10.08 Miras i Sławek odjechali w kierunku zimna, ja natomiast jako "miętka buła" zostałem :(.

Nie udało się teraz, będzie trzeba spiąć się na wiosnę, tak więc co sie odwleczie ...itd itp. Widać ten sezon nie był mi pisany na wyjazdy. :banghead:

Do zobaczyska w maju. :crossy:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... nie chcę Was denerwować. Ale..... pogoda dopisała.

Ponadto Marcin odświeżył znane przez większość ale prze zemnie jakoś zapomniane traski w klasycznym paśmie ciągnącym się od Jakuszyc poprzez Harahovo (przepraszam za pisownie) aż do zamku położonego w malowniczej (zwłaszcza jesienią) osadzie Frydlant. Trasa dojazdowa - hmmmmm.......... nic nie powiem żeby wam gulów nie rozchluśtać :crossy:

Nie ma bata wracam tam w tygodniu żeby pokatować te winkle we wte i w nazat bo pewnie długo nie będę miał okazii.

Jednakowoż będę z Wami duchem na kolejnym SSSJ.

A jak mnie ktoś tam wspomnie jako weterana :-)

to i cieplej mie sie kole serca zrobi a i wy będzieta się mieli z czego pośmiać.

 

Do następnego!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan mnie zastąpi, robi zdecydowanie lepsze zdjęcia :icon_razz:

 

Stefan się nie zgadza!! Poza tym nie posiada aparatu więc bez dyskusji zdrowiej i na moto :D

 

Heh... nie chcę Was denerwować. Ale..... pogoda dopisała.

 

to nie denerwuj :icon_twisted:

choć nie narzekam bo po wczorajszej przejażdżce licznik pokazał 473 km :icon_razz:

 

Jednakowoż będę z Wami duchem na kolejnym SSSJ.

 

Grzesiu a gdzie Ty się wybierasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacy tam zaraz zmarznięci ?! kto zmarzł, to zmarzł, ja nie, siem ogrzał :) , ale nie powiem gdzie i jak ?!

 

do Jagniątków dotarliśmy w piątek ok 22.30 :( ciemno i zim.... było :(

rodzinka "BUBEROWA" jak zawsze - przyjęła nas bardzo miło i gościnnie. A i Grześ również nas przywitał :) Czyli VI SSSJ odbyło się w ilości 3 przyjezdnych i GOSPODARZY - a ci co nie dojechali to " miętkie buły są" !?

Sobotnią traskę opisał już Grzegorz, nie będę się rozpisywał - było zajedwabiście :) dodam tylko, że Marcin dokoptował cztery znajome drag stary, aby mi smutno nie było :) ps. serdeczne pozdrowienia dla forum dragstara :) - w drodze powrotnej zamieniliśmy się z Marcinem na moto !!! gdybym nie widział, to bym nie uwierzył ! wiecie jak mój kawał złomu zapier.....a ! a ja na fazerze mój otwarty kask miałem na lewej stronie :) ale wydarcie ma ten diabli motor ! ledwo co manety utrzymałem :) Marcinowi tak się bulgot silnika spodobał, że Anię w niedzielę rano do pracy zawiózł - chyba niebawem na czoperka się przesiądze :(

sumując - niech żałują CI co nie byli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

dzięki jeszcze raz gospodarzom za poświęcony czas !

 

do wiosny ! nastał czas na VII SSSJ !

 

http://picasaweb.google.pl/109751361782753399890/23102010#

 

link podebrany z forum dragstarowego od Pio_Treq

 

nasze foty później :)

Edytowane przez miras69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cieszy mnie że siem podobało. Z przesiadką nie ma obawy - po południu robiłem za plecak i Piaffe sobie ujeżdżała - więc Drag jak to drag..... ale Fazer lepszy :D :D

 

No, udało się z pogodą, ale rano szron to był całkiem uczciwy. Więc tradycji stało się zadość, czyli VI SSSJ się odbyło ku zadowoleniu uczestników. Żebyście mieli o czym myśleć, to kombinujcie z majem w przyszłym roku. 1 połowa maja - bo w drugiej jesteśmy zajęci :D

 

No i pozdro cieplutkie!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz możecie powiedzieć co to za piękny zamek i zapora wodna widnieje na tych fotkach ? Zauroczyła mnie ta kraina. Szczególnie czystośc i estetyka miejsca. Czy widoczne na zdjęciu przygotowane ognisko u stóp zamczyska sie odbyło?

Moze w maju i ja dojadę. Tylko na moim osiołku musiałbym wyjechać dzień na przód.

Edytowane przez Porter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...