Skocz do zawartości

Policjanici na motorach juz na drogach...


Rekomendowane odpowiedzi

...i teraz zaczną siać strach na ulicach. W warszawie juz widziałem ze 3 albo 4 pary na swoich białych Hondach. Ja osobiscie mam uraz do nich bo zawsze mnie czepiali gdy jeździłem swoim autkiem po Wawie. Jak zachowują się Oni wobec motocyklistów?? Putam bo zaczynam jeździć dopiero od tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie spotkałem sie z raczej sympatycznymi policjantami motocyklistami.

Zawsze dało sie z nimi pogadać, byli sympatyczni i wszysko na luzie, bezstresowo i bez uszczerbku na kieszeni...

 

Jedno tylko mnie czasem drażni, oni lubia zatrzymywac motocyklistów(nawet tych którzy nie podpadli, poprostu rutynowa kontrola...) żeby sobie motorek pooglądać,żeby pogadać itd... a czasami naprawde człowiek nie ma czasu i ochoty na przymusowy postuj i miłą pgawędke... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trojmiescie jezdza na Yamahach XJ900, calkiem niezle motorki ;) Tylko kolor tez bialy, troszke lipa, niebieskie by ladniej wygladaly. Raz jechali za mna jak na skuterku mykalem i zatrzymali chwile pozniej. Myslalem, ze sie doczepia do predkosci, a oni sie mnie tylko spytali co zrobilem z 50tka ze tak szybko jezdzi, chwile pogadalismy i jazda dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tej pory nigdy mnie nie zatrzymali, tez mi sie zdarzylo, ze nawet kilkakrotnie to oni pierwsi podniesli reke. A tak ogolnie to w moich rejonach jeden z nich lata na GSX600F (prywatnie) i z miejscowymi mamy spokój oprocz jednego szeryfa z "prewencji".

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W białymstoku jeżdża najczęściej na Yamahah Diversion 900.

Oprócz tego od czasu do czasu widze jak śmigają na troszke starszych już Hondah CBX 750.

Często róznież śmigają na malutkich Yamahah SR250(ale to z reguły bliżej lata i jak są ostre korki a oni gdzieś ruchem kierują albo coś...).

 

W W-wie często widze jak pomykają jeszcze na małych Hondach CB250.

 

A MZki to już dawno w służbie nie widziałem(pare lat od ostatniego spotkania) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie raz zatrzymal policjant po czym przyznal sie po kontroli ze sam dosiada vfr :lol:

a te gs w gliwicach widzialem jak akurat na skrzyzowaniu sie przcieskalem a policjant kierowal ruchem = myslalem ze mnie skasuje za kozaczenie ale jak uwidzialem jego moto i to ze on sam byl w skorach to tylko mu machnolem a on mi kiwnal glowa bo jego rece akurat byly w pozycji jedz i jak by mi zaczal machac to by jeszcze sie ktos zderzyl :lol:

generalnie na policje mam pomysl ze zanim mnie zatrzymaja to pierwszy im macham a oni wtedy zamiast machnac lizakiem machaja lapka i probuja sobie przypomniec czy mnie znaja 8) jak na razie jest 1-0 dla mnie . ale generalnie to fajni ludzie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...