Skocz do zawartości

tłumik dający najgłosniejszy bass w R4


Rekomendowane odpowiedzi

tak mam 18 lat i latam R1 z 2000, juz w wieku 17l już ją posiadałem ponieważ umiejętności pozwalały mi na kupno takiego Motocykla :cool:

 

Jak miałem 18 też tak myślałem - jak się rozpieprzysz (oczywiście Ci tego nie życzę) ze 2-3 razy to zmienisz zdanie. Chodzi o to że mniejsze sprzęty wybaczają więcej podczas nauki której nie jesteś w stanie posiąść bez "przygód" ,ale co ja tam będę pisał sam miałem 17-18 i wiem jak wtedy odbierałem otoczenie.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akrapovic jest dość mocno basowy nisko i chrapliwy/charczący, gdy kręce. Gada wyśmienicie.

 

proszz

To jest wg Ciebie bass :icon_question: :icon_eek:

 

To zobacz co oferuje L2 z podobnej pojemności:

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

:icon_razz: :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:icon_mrgreen:

A'propos SV650, oto mój filmik z motocyklowej niedzieli na BP z zeszłego roku:

http://boaconstrictor.wrzuta.pl/film/4xN6Z...h_devil_exhaust

Tutaj na Devilu :clap:

 

Swoją drogą szacun, bo wyszło coś ok 82KM :icon_eek:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIVV GP http://www.youtube.com/watch?v=g0MNNTUB4Bk

 

Akrapovic

 

Devil racer

 

3 tłumiki których podoba mi się sound :biggrin:

 

Mivv gp troszke za głośny ale ma fajny efekt chropowaty..

Akrapovic troszke stłumiony ale jest czysty bas

Devil racer wszystkiego ma po trochu

 

w najbliższych dniach wstawę filmik z moim Akrapovic'em :bigrazz:

muszę powiedzieć że teraz mój Akrapovic daje lepszym basem po regulacji Exup'a :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIVV GP http://www.youtube.com/watch?v=g0MNNTUB4Bk

 

Akrapovic

 

Devil racer

 

3 tłumiki których podoba mi się sound :biggrin:

 

Mivv gp troszke za głośny ale ma fajny efekt chropowaty..

Akrapovic troszke stłumiony ale jest czysty bas

Devil racer wszystkiego ma po trochu

 

w najbliższych dniach wstawę filmik z moim Akrapovic'em :bigrazz:

muszę powiedzieć że teraz mój Akrapovic daje lepszym basem po regulacji Exup'a :clap:

 

Prawdziwie "chropowaty" dźwięk dają tylko silniki R3, szczególnie Benelli, choć ostatnio słyszałem Daytone 675 z Jardine i też daje radę :biggrin: .

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwie "chropowaty" dźwięk dają tylko silniki R3, szczególnie Benelli, choć ostatnio słyszałem Daytone 675 z Jardine i też daje radę :biggrin: .

 

Prawda :lalag: Któregoś pięknego dnia sprawię sobie R3, Może po obecnym R2 :icon_mrgreen: Podoba mi się ten silnik od kiedy usłyszałem 675 a potem to cacko które Ty masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam BlueFlame z 2 wylotami(dual port). Są nieprzelotowe, z przegrodami, ale bez waty. Bez dbkillerów moja CBR ryczy na obrotach jak nie porównując auto WRC :biggrin:

 

eee one maja przelot ... strumienica i nic wiecej.

I tez je polecam, mam takie , moja locha przy 3 tysiacach obrotów slicznie zalancza alarmy samochodowe :)

co smieszniejsze nie prz 2,5 obrotów ani nie 4 tylko własnie przy 3 tysiacach ;)

dzwiek jest taki ze spalanie mi spadło jak je załozyłem bo sie rozkoszuje basem do 5 tysiecy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...