Skocz do zawartości

polski silnik 3 biegowy


Mati
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miałem taki silnik w romecie, był identyczny jak silnik od motorynki, Rometa sprzedałem a nowy jego własciciel przełożył ten silnik do motorynki, miał najszybszą motorynkę w okolicy :-)

pozdro

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza sie ... byly takie silniki ... przecież Romety mial 3-ki ... tak jak King napisal silniki te nie roznily sie niczym, gabaryty te same, wsjo to samo ale o jeden bieg wiecej ... ;) moj kolega mial nawet taki silnik wlozony w motorynke i nawetr mu jezdzila :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, jak juz to chyba Czeska ?? no chyba ze to tej pory zylem w zlym przekonaniu, to mnie oswieccie ... ale pan Macio sobie chyba kompletnie pomylil silniki ;) bo Mati nie pytal o silnik od Jawy tylko o silnik 3 biegowy Rometa ... ja nie widze zadnego podobienstwa :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki Take byly mam nawet taki w piwnicy w skrzynce rozebrany na czesci jest!!

Jak byl wlozony w bzyne to chodzila ona tak jak wszystkie 2 biegowe bzyny!!!! :| :| :|

 

Silnik jest taki sam i nic w nim sie nierózni prucz tego automatu od zmany biegów!!! :| :|

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Miałem kiedys rometa z silnikiem 3-biegowym rometowskim i powiem jedno ... LiPa!

Biegi 1 i 2 dzialaja tak jak by ktos podzielil 1 bieg w normalnym 2-biegowym na 2 czesci. Mimo ze 1 bieg byl krutszy to byl duzo mocniejszy niz normalnie ale ogulnie motocykl byl slabiutki ... nie to co 3-biegowe jawoskie silniki :D .

Koledze Maciowi chodzilo oto ze te 3 biegowe rometowskie byly robione na wzur czeskich silnikuw 3-biegowych do jawek :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...