Skocz do zawartości

Kawasaki Versys


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat,

 

Jeśli ktoś z użytkowników tego motocykla chce się podzielić wrażeniami z jego eksploatacji, będzie mógł wyrazić to na łamach Świata Motocykli :) (kometarz przy artykule o motocyklu używanym). Chodzi o ogólne wrażenie, plusy, minusy, spalanie, usterki itp. Tekst około 2 - 3 tys. znaków + fotka w dobrej rozdzielczości.

 

Są chętni? :)

 

Piszcie na [email protected]

 

Pozdrawiam, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się doczekasz...

ja w temacie o Versysie... zapytałem o jazde w 2 osoby...

i tutaj i na forum mojekawasaki.pl

i 0 reakcji...

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam chce zamienić gpz 500 na versysa właśnie, sporo czytałem polskich i zagranicznych forów, ale chciałbym żeby tutaj też powstał taki temat bo nie znalazłem niczego konkretnego, Motocykl do turystyki i do miasta idealny dlatego chce go mieć, siedziałem na nowym egzemplarzu, siedzisko wygodne chyba żelowe, wysokie moto, super pozycja, czekam na opinie spostrzeżenia na temat danego modelu, a i ile moze kosztowac dobry egzemplarz używany i na co uważać przy kupnie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba musisz poczytać na forach/serwisach anglojęzycznych np. MCN. - tam Versys otrzymał bardzo dobre noty.

 

U nas Kawy nie są tak popularne, a w sumie szkoda, bo Versys to, wg info, które przeczytałem, udana konstrukcja.

 

Był też test porównawczy w Motocyklu między Versys, V-strom i Transalp bądź BMW GS 650 bodajże. W tym teście akurat Versys turystycznie nie dorównywał V-stromowi.

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trochę czytałem, forum kanadyjskie bądz amerykańskie, pozytywne noty to racja, jestem ciekaw jak rodacy oceniają ten model który jest niestety mało spotykany, na nowy mnie nie stać ale może jakąś używke, narazie zbieram info, coś będe miał to wszystko tu opisze :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć sprzęt mi się podoba to jednak odpuściłem ten model, a przymierzam się do zakupu 2oo na wiosnę.

Jak sam zauważyłeś mało jest tego towaru na rynku więc i ciężko kupić i ciężko będzie sprzedać.

 

Poza tym do turystki jednak v-strom dostaje lepsze noty.

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak, ale znalałzem porównanie

http://www.motocykl-online.pl/testy/Honda_Transalp_vs_Kawasaki_KLE_650_vs_Suzuki_V_Strom_650

i wypada nie źle, v storm zapewnia więcej komfortu plecaczkowi na czym też mi zależy, trzeba będzie wybierać pomiędzy tymi dwoma modelami, ale ja mam na to jeszcze czas, dziś będzie oglądać moją gpz'te potencjalny klient to kto wie, może niebawem będę zmuszony do oglądania suu i kawy, sorry za takie ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jestem posiadaczem KLE 650.

Ciekawe moto.Dość wysoki moment obrotowy jak na te pojemność. Mocny dół.

Wąski i krótki, wysoka pozycja kierowcy, dobrze sprawdza się w mieście.

Z wad:

Ten motocykl udaje enduro.Jest raczej SUV-em wśród motocykli.

Dość twarde zawieszenie.

Wysoko zawieszone podnóżki przez co kolana bardzo zgięte. Po długiej podróży ciężko rozprostować.

 

Polecam jako pierwsze moto, albo dla kogoś, kto nie wymaga od motocykla zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pokonane pierwsze setki kilometrów tą maszyną. Wrażenia całkiem pozytywne. Moto pasuje raczej do wyższych kierowców. Trochę irytują mnie wibracje i zastanawiam się czy ten typ tak ma czy jednak coś do poprawy. Poprzedni właściciel niestety zdemontował oryginalne stelaże i kufry - w związku z tym pytanie: macie zamontowane oryginalne czy zamienniki. Polecacie jakieś firmy w rozsądnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

temat stary czyli odgrzewamy kotleta :) niewiele się tu działo a tu się doczekaliśmy nowej odsłony tego sprzętu i nie powiem całkiem atrakcyjnej.

http://www.scigacz.pl/Kawasaki,Versys,1000,2015,wiem,czego,chce,25193.html

 

może teraz po latach znajdą się posiadacze poprzedniej wersji i napiszą coś więcej o tej maszynie gdyż przyznam szczeże poważnie patrzę się w tym kierunku a ciężko zdobyć jakieś wiążące opinie na naszych forach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam!

Jestem w posiadaniu nowego versa 650 od miesiąca. Póki co maszyna sprawuje się świetnie. Przejechałem juz 1200km. Co mogę o nim powiedziec:

-jak na moje 194cm jest idealny pozycja wyprostowana wygodna, podnóżki zostały obniżone w stosunku do poprzednika i przesunięte do przodu wiec jest wygodniej

-silnik dynamiczny ciągnie od dołu spory moment obrotowy jakoś 64nm cichutki co może być zarówno zaletą jak i wada (przy dłuższej jeździe zdecydowanie zaleta)

-niskie spalanie i duży zasięg, pój baku 21l (mi spalił najwięcej 4.6l/100 a teraz po 2 tankowaniech 3.8/100) -jazda do 100km/h

-piękny design zwraca uwagę na drodze :)

 

W razie dodatkowych pytań bądź chęci zobaczenia służę pomocą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...