Skocz do zawartości

Biedrusko


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc ja startowalem i znowu 2 miejsce tym razem na 14 w mojej klasie. Organizacja wg mnie kiepska, ogólnie nie było źle lecz to oznakowanie trasy pozostawia wiele do rzyczenia... w 1 dniu 3/4 zawodnikow zlapala spóźnienia, każdy błądził, nie wiedział gdzie jechać, niektózy zaraz po starcie jak trzeba było jechać na próe enduro to nawet do niej nie trafili ! jechali prosto do lasu, dopiero po 1 okrazeniu bylo mniej wiecej wiadomo, ale oznakowanie bardzo slabe trzeba bylo sie domyślać gdzie jechać, sam sie spóźniłem z kolega w 1 dniu 5 minut :D. Trasa baaardzo wymagająca i męcząca, non stop muldy ogromne po czołgach, w 1 dniu było mokro bo padał deszcz i jechalo sie fajnie, natomiast w 2 dniu kurzylo sie i bylo bardzo twardo. Porównując te zawody do Obornikow to daje im ocene - dostateczny, w Obornikach byla super trasa naprawde ciekawa, dobre oznakowanie i próby szybkości znakomite aż nie moglem sie doczekać aż dojade, a tutaj było całkiem odwotnie, poprostu sie ich bałem, na cross testach mialem zapięty 6 bieg na prostym odcinku wiec ponad 100 km/h i kilka razy wysadziło mnie z fotela i myslalem ze juz po mnie lecz udalo sie opanowac motor, teraz juz wiem ze zawieszenie w ktm to największe gówno i napewno wiecej ktm nie kupie, silnikowo jedzie superr , dla amatora też super ale do zawodow nie, chyba ze ktos ma kase na tuning to owszem, tu w biedrusku wszystko wyszło na tych muldach, strasznie daje po rękach cięzko kierownice utrzymać. Zawody uwazam za udane poniewaz zająłem 2 miejsce :) ale ogólnie trasa mało ciekawa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje Enduroman ;)

 

Ja byłem na Biedrusku drugiego dnia zawodów i zrobiliśmy z kumplami dwa okrążenai trasy tego rajdu już po zakończeniu rywalizacji.

W moim odczuciu trasa była mało urozmaicona, cały czas prowadziła czołgowiskiem i tak jak Enduroman powiedział mulda na muldzie oprócz tego chyba dwie przeprawy przez bardziej grzązkie miejsca ale dały się pokonać bez trudu no i mały odcinek uciążliwych kolein (niektórzy zawodnicy oszukiwali omijając to miejsce asfaltem)

Na jednej próbie czasowej był prawie cały czas kopki piach nie licząc trawiastej prostej.

Na drugiej twardsze podłoże i pare małych górek.

 

Dziwię się troche organizatorom bo mogli wytyczyć ciekawszą trasę.

Ja śmigam po poligonie dopiero od tego roku ale poznałem już kilka ciekawszych miejsc.

Czasami jeździmy po trasie chyba ubiegłorocznego rajdu i wydaje mnie się bardziej atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja zbojkotowałem te zawody, bo przez Unię Poznań nie mogliśmy zorganizować Rajdu Sokoła.

Poza tym przestało mnie bawić płacenie za jeżdżenie w tak słabo zorganizowanych rajdach, wolę tę kasę wrzucić w porządną wyprawę.

A Darek ma szasnę na 2 miejsce na koniec, a jak się wysypie lider to może i będzie mistrz. Umie chłopak jeździć ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbojkotowałem te zawody, bo przez Unię Poznań nie mogliśmy zorganizować Rajdu Sokoła.  

Poza tym przestało mnie bawić płacenie za jeżdżenie w tak słabo zorganizowanych rajdach, wolę tę kasę wrzucić w porządną wyprawę.  

A Darek ma szasnę na 2 miejsce na koniec, a jak się wysypie lider to może i będzie mistrz. Umie chłopak jeździć ;)

pzdr

 

Hej,

 

Wlasnie mialem sie zapytac dlaczego Ciebie nie bylo Dominik.... teraz juz wiem!

Ja jestem zadowolony zarowno z siebie jak i z zawodow majac swiadomosc wszystkich niedociagniec. MOze dlatego, ze to sa moje poczatki w Pucharze. Pozatym jezdze takim zabytkowym sprzetem.... troszke odbiega od wuerek i kateemow startujacych w zawodach... wiec dla mnie samo ukonczenie rajdu bylo przezyciem, a zdobycie 10 i 18 miejsa uwazam za niezly wynik. Zwazywszy ze jechalismy rowno we trojke Piotr (EXC450) Darek (DRZ) i ja na DR 350, a na niektorych probach udalo mi sie wykrecic nie ostatnie czasy (najlepszy to 11 na probie enduro w 3 kolku w sobote).

 

To ja tyle o sobie.... :D

 

Narazie pracuje nad tym (zona!) zeby pojechac do Kielc..

 

Pozdr..

 

Michal Demczuk

Grupa Instruktorow Motocyklowych

www.motoszkola.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 czas ?? ee chyba ci sie pomyliło ale jeśli to naprawde 11 czas to naprawde ostro dajesz gazu, ja 11 nigdy nie wykręcilem. pozdro

 

Jedenasty w klasie a nie w generalce ;))

Zobacz: http://www.zubix.com.pl/enduro/2004/biedru...us/EI1P125Y.HTM

jestem na miejscu 10, ostatnio przejazd drugiej proby.

 

Ja tam jestem zadowolony :))

 

Pozdr...

 

Michal

 

PS ...I gratulacje dla Jarka (Jaro), on forum chyba nie czyta, ale w sobote to on byl drugi w klasie nowa odebrana w srode WRka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ja myslalem ze zegar zubixa ci pokazał 11 czas w generalce ;) hihi, no ale i tak super wynik jak na dr 350 ! :) sam mialem dr 350 i jeździlo sie fajnie ale jazdy po takich muldach jak tam sobie nie wyobrażam :D jesteś naprawde zdolny i nieźle jedziesz, oby tak dalej, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ja myslalem ze zegar zubixa ci pokazał 11 czas w generalce ;) hihi, no ale i tak super wynik jak na dr 350 ! :) sam mialem dr 350 i jeździlo sie fajnie ale jazdy po takich muldach jak tam sobie nie wyobrażam :D jesteś naprawde zdolny i nieźle jedziesz, oby tak dalej, pozdro :)

 

Nieee no, zegar to pokazywal 53 miejsce w generalce. Jechalem jako ostatnio po wszystkich z PM i na koncu P125 pucharu. Ale wiedzilem, ze bedzie niezle, bo nie spieprzylem zadnej bandy, nie poniopslo mnie zabardzo w piachu na ostniej szykanie.

 

Pozdr...

 

Michal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...