Skocz do zawartości

Szukam chętnych na kurs doskonalenia jazdy w CSP


-lisio-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj się okaże, czy Suzuki ma na stanie w Polsce tak skomplikowaną część jak termostat, który przestał mi się otwierać. Dotychczas wszystko, co zamawiałem musieli sprowadzać z Niemiec (na szczęście to 2-3 dni oczekiwania).

Pewnie zdążę to naprawić przed weekendem.

Maro, mają ten termostat?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Troche mnie nie było i żałuje że nie mogłem sie spotkać.

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest plan na sobotę, jakaś zbiórka moze tel kontaktowy?

 

Pozdrawiam

Fidel

Umówieni jesteśmy ok. 8:30 (może być pare minut wcześniej) na parkingu pod Kauflandem w Legionowie, zaraz koło CSP (nie mylić z Kauflandem w Jabłonnie przy OBI :icon_exclaim: )

Lisio, dobrze by było, żebyś - jako organizator - rozesłał swój nr kontaktowy na PW. Wiesz, tak w razie czego.

Dobrej nocy życzę.

 

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 8:30 to chyba mamy być już pod bramą CSP :)

Mogło mi się pomylić, bo właśnie nie byłem pewien, tam było kilka wersji. Ktoś coś też mówił o 8:15 :)

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej aktualna lista "kursantów":

1.-lisio-

2. FIDEL

3. tango

4. SCREECH

5. MARO78

6. Mietek

7. Krzywer

8. OVVERO

9. Kasia11

10. święty

11. ArturXJ

12. TOMEK J

13. pawelekmal

14. ovvero2

15. Hogan Lodz

16. dervozavilus

 

Lista zamknięta, nie ma możliwości dopisywania się. Spotkanie jest w sobotę o 8:15 pod Kauflandem!! Jak widać dervozavilus jest rezerwowym, który dopisał. Proponuję za jego "działkę" w sobotę i w niedzielę po kursie spotkać się w barze "U Sierżanta" naprzeciwko bramy głównej CSP, albo wszyscy otrzymają zwrot w wysokości 20 pln każdy. Wg. mnie pierwsza opcja jest lepsza. Decyzję ostateczną podejmiemy pod Kauflandem w demokratycznym głosowaniu. W razie równowagi głosów głos prezesa jest liczony podwójnie. Mam nadzieję, że nie muszę dodawać kto jest prezesem :flesje: Wszyscy z listy (za wyjątkiem ovvero2) dostaną na PW mój nr. kom w razie co. Do zobaczenia w sobotę. Mam tylko nadzieję, że uda się uniknąć upadku bo pogoda jest zamówieona

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak trochę na samym kursie ;)

Tak trochę, to Ci możemy wiaderkiem polać jak chcesz...albo czym innym :bigrazz:

A pogoda ma być taka, żeby jeździło się przyjemnie i zimno nie było. O :icon_exclaim:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...