Skocz do zawartości

Nagłe zatrzymanie silnika!!! Brak reakcji rozruchowej.


MAAX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas jazdy motocykl zgasł. Kopniak nawet nie chce drgnąc (stoi w pozycji do rozruchu), nie mozna go ruszyc, kopnac. Z pychu tez nawet nie przekreca tłoka, zero jakiego kolwiek odzewu. Sprawa dotyczy KTM exc520. Co mogło sie stac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas jazdy motocykl zgasł. Kopniak nawet nie chce drgnąc (stoi w pozycji do rozruchu), nie mozna go ruszyc, kopnac. Z pychu tez nawet nie przekreca tłoka, zero jakiego kolwiek odzewu. Sprawa dotyczy KTM exc520. Co mogło sie stac???

 

1 mysl zatarty..;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto okolo 2miesiace temu bylo w serwisie i do tej pory bylo wszystko ok. Choc tego dnia po pierwszym odpaleniu mialem wrazenie, ze jakos glosniej klekocze, tak gdzies z zaworow, ale podkreslam, ze po w/w serwisie (a byly regulowane zawory) wiele nie wylatalem. Poprostu jadac na 4biegu poprostu zgasl i koniec kaplica, wracal na busie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja pierwsza mysl tez byla taka, ze zatarty (choc wolalbym, naturalnie by tak nie bylo). Wiec radzicie otwierac serducho i zagladac. Juz widze te sumy, kaplica. Prawde mowiac osobiscie jeszcze sam nie robilem takiej operacji, ale mysle, ze zaryzykuje. Czy jesli nie mam odpowiedniej wiedzy technicznej samemu nawet sie nie zabierac??? Co radzicie?!?!

 

Dlaczego tak mowie bo kilka lat temu jak kupilem suke maraudera od pewnogo chu*a we wrocku dzialal zrobilem nim troche kilometrow dobrze sie nagrzal i stanol podcas jazdy oddalem do znajomego Mateusza w ldz i on powiedzial ze byl wczensiej zatarty ale zalal go ponad stan jakims gownem zedby troche pochdzil i trzebbaylo kupowac nowy silnik

Akurat w moim wypadku sprawa wyglada inaczej poniewaz jezdze nim juz 3lata, a poprzedni wlasciciel (pierwszy wlasciciel, moj dobry znajomy) rowniez dbal o sprzeta. Wiec dlatego takie moje zdziwienie zaistniala sytuacja. Na wspomnianym serwisie byl robiony pomiar stopnia sprezania bylo 43/50 wiec myslalem, ze swobodnie przelatam jeszcze ten sezon bez wymiany tloka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja pierwsza mysl tez byla taka, ze zatarty (choc wolalbym, naturalnie by tak nie bylo). Wiec radzicie otwierac serducho i zagladac. Juz widze te sumy, kaplica. Prawde mowiac osobiscie jeszcze sam nie robilem takiej operacji, ale mysle, ze zaryzykuje. Czy jesli nie mam odpowiedniej wiedzy technicznej samemu nawet sie nie zabierac??? Co radzicie?!?!

 

Powiem Ci tak ze koszry nie takie duze bo naprawdopodobniej glowic ale ciezko powidziec mimo wszystko bym proponowal do jakiegos serwisu z ktorego korzystaja znajomi i sa zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem Ci tak ze koszry nie takie duze bo naprawdopodobniej glowic ale ciezko powidziec mimo wszystko bym proponowal do jakiegos serwisu z ktorego korzystaja znajomi i sa zadowoleni

 

Byłbyś łaskaw pisać na tym forum w języku polskim?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...