Skocz do zawartości

Honda xtx1300C z roku 2006


Szaman45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Problem polega na tym i to zdarzyło mi się już drugi raz podczas jazdy w ulewnym deszczu spadały obroty silnika i zaczynał strzelać w rurę wydechową .

W Hondzie mam zamontowany tuningowy filtr powietrza czy jest możliwość żeby przez filtr pociągnął wodę do paliwa :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaman kolego istnieje takie prawdopodobieństo u mnie z fabrycznym filtrem powietrza szczelnie zabudowanym w czasie deszczu nic takiego nie występuje. I zmień wreszcie ten wiek bo w Kotlinie piwka ani soku z gumi-jagod nie dostaniesz

Edytowane przez andrev66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Problem polega na tym i to zdarzyło mi się już drugi raz podczas jazdy w ulewnym deszczu spadały obroty silnika i zaczynał strzelać w rurę wydechową .

W Hondzie mam zamontowany tuningowy filtr powietrza czy jest możliwość żeby przez filtr pociągnął wodę do paliwa :banghead:

 

Ja to bym zaczął od sprawdzenia przewodów.

To, 13-latki śmigają na vtx-sach? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zaczął od sprawdzenia przewodów.

To, 13-latki śmigają na vtx-sach? :crossy:

Przewody sprawdzone spróbuję założyć fabryczny filtr powietrza i zobaczę jaki będzie efekt jazdy w deszczu czy się coś zmieni czy dalej będzie przerywał.

 

Ja to bym zaczął od sprawdzenia przewodów.

To, 13-latki śmigają na vtx-sach? :crossy:

Przewody sprawdzone spróbuję założyć fabryczny filtr powietrza i zobaczę jaki będzie efekt jazdy w deszczu czy się coś zmieni czy dalej będzie przerywał.

 

Szaman kolego istnieje takie prawdopodobieństo u mnie z fabrycznym filtrem powietrza szczelnie zabudowanym w czasie deszczu nic takiego nie występuje. I zmień wreszcie ten wiek bo w Kotlinie piwka ani soku z gumi-jagod nie dostaniesz

anrev66 witaj

Myślę że zlitujesz się nad mało latem i choć jedno małe Karmelkowe pozwolisz wypić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to mozliwe zalezy jeszcze jaki masz filtr bo przy hyperhargerze raczej nie. Ja mam TM Łezkę i gdy postał na deszczu wylałem z niego wodę.

...nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i jak mam jeździć, bo nikt za mnie nie będzie umierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to mozliwe zalezy jeszcze jaki masz filtr bo przy hyperhargerze raczej nie. Ja mam TM Łezkę i gdy postał na deszczu wylałem z niego wodę.

D:\Zdięcia\MOTOR HONDA BLAC WIDOW\IMG_2953.JPG

Ja mam taki filtr powietrza jak na zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D:\ (...)

 

forumowiczom będzie trudno dostać się na Twój dysk d:\. pomijam, że to w zasadzie nielegalne

jsz

 

ps. w dziale problemy i usprawnienia na forum znajdziesz porady, jak zamieścić w poście zdjęcie

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...