Skocz do zawartości

pannonia


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

otrzymałem w sobotę pannonie po ojcu w spadku. stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, ponieważ jest rama z widelcem oraz sprawny silnik. motocykl odbieram dopiero za 2 tygodnie, więc dokładnie nie znam modelu, ale chciałbym was prosić o pomoc w dzieleniu się informacją jak mam się zabrać za renowację i odbudowę sprzęta. każda porada będzie na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

otrzymałem w sobotę pannonie po ojcu w spadku. stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, ponieważ jest rama z widelcem oraz sprawny silnik. motocykl odbieram dopiero za 2 tygodnie, więc dokładnie nie znam modelu, ale chciałbym was prosić o pomoc w dzieleniu się informacją jak mam się zabrać za renowację i odbudowę sprzęta. każda porada będzie na wagę złota.

Pannonia, to moja pierwsza maszyna, którą mam do dzisiaj i co nieco o niej wiem :) wal na PW , mail : [email protected] albo tel (696 405 356) żeby nie robić spamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pannonia, to moja pierwsza maszyna, którą mam do dzisiaj i co nieco o niej wiem :) wal na PW , mail : [email protected] albo tel (696 405 356) żeby nie robić spamu

 

rewelacja :)

zaplecze wiedzy to coś bezcennego

 

a masz zdjęcia swojej pannonii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja :)

zaplecze wiedzy to coś bezcennego

 

a masz zdjęcia swojej pannonii?

Zdjęć nie mam, ale jak chcesz to zrobię jakieś detale. Moja maszyna to były wiejski sprzęt kaskaderski, kótry wcześniej był leśną krosówką, więc nawet po mojej pracy nie wygląda jak nówka salonowa, ma nieoryginalny gaźnik (pegaz), ale za to daje ognia :) .Ostatnio jak pojechałem nią do roboty to w korku wszystkie moto wyprzedziłem, a trzeba dodać że obsługa takiego grzmota wymaga nie lada umiejętności :icon_mrgreen: . Na początek polecam : http://wbieniec.kis.p.lodz.pl/moto/pannonia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...